Fortnite 7. sezon alınır mı?

EnesTemiz33

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Fortnite'a yeni başladım. Sonra sezonun çok ucuz olduğunu fark ettim. Sanırım 36 TL'ydi. 36 TL'ye bir sürü karakter, planör, sprey, dans, kazma vs. var. Şahsen 36 TL bana çok ucuz geldi. Ayrıca Superman oyuna geldiğinde sezona mı gelecek, yoksa tek başına mı alabileceğiz?
Başka bir şey önerirseniz sevinirim. Teşekkürler Sosyal ailesi <3

Arkadaşlar, Fortnite'a yeni başladım. Sonra sezonun çok ucuz olduğunu fark ettim. Sanırım 36 TL'ydi. 36 TL'ye bir sürü karakter, planör, sprey, dans, kazma vs. var. Şahsen 36 TL bana çok ucuz geldi. Ayrıca superman oyuna geldiğinde sezona mı gelecek, yoksa tek başına mı alabileceğiz?
Başka bir şey önerirseniz sevinirim. Teşekkürler sosyal ailesi <3

Eğer oynayacaksanız bu sezonki çok da kötü değil, sonraki sezonlar da o Vbucks'ı harcamazsanız ücretsize geliyor.

Arkadaşlar, Fortnite'a yeni başladım. Sonra sezonun çok ucuz olduğunu fark ettim. Sanırım 36 TL'ydi. 36 TL'ye bir sürü karakter, planör, sprey, dans, kazma vs. var. Şahsen 36 TL bana çok ucuz geldi. Ayrıca Superman oyuna geldiğinde sezona mı gelecek, yoksa tek başına mı alabileceğiz?
Başka bir şey önerirseniz sevinirim. Teşekkürler Sosyal ailesi <3

Ben bu sezonun verdiği skinleri beğenmedim ama Superman büyük ihtimalle Battlepass'e görev olarak gelecek

Eğer oynayacaksanız bu sezonki çok da kötü değil, sonraki sezonlar da o Vbucks'ı harcamazsanız ücretsize geliyor.
Hocam her akşam saat 9'dan 01.00'a kadar oynuyorum. V papel'leri harcamazsam bedavaya geliyor mu ? Yeni öğrendim bak bunu teşekkürler. Şuan zaten ücretsiz olarak verilen 100 v papelim var.
Ben bu sezonun verdiği skinleri beğenmedim ama Superman büyük ihtimalle Battlepass'e görev olarak gelecek
Battlepas'e görev olarak derken. Gerçekten yeni başladım pek bilgim yok.

Hocam her akşam saat 9'dan 01.00'a kadar oynuyorum. V Papel'leri harcamazsam bedavaya geliyor mu? Yeni öğrendim bak bunu teşekkürler. Şu an zaten ücretsiz olarak verilen 100 v papelim var.

Hesaplayarak bakabilirsin yanlış hatırlamıyorsam bu sezonu fullersen 1200 civarı V-Papel veriyordu. Yani 12 Eylül'de gelecek olan yeni Battlepass'i hiç para yatırmadan alabilirsin.
Hocam her akşam saat 9'dan 01.00'a kadar oynuyorum. V Papel'leri harcamazsam bedavaya geliyor mu? Yeni öğrendim bak bunu teşekkürler. Şu an zaten ücretsiz olarak verilen 100 v papelim var.

Battlepas'e görev olarak derken. Gerçekten yeni başladım pek bilgim yok.

İleride görevi gelecek sadece Battlepass'i olanlar görevi yapıp, Superman'i alabilecek diye biliyorum.

Hesaplayarak bakabilirsin yanlış hatırlamıyorsam bu sezonu fullersen 1200 civarı V-Papel veriyordu. Yani 12 Eylül'de gelecek olan yeni Battlepass'i hiç para yatırmadan alabilirsin.
1200 papel oluyorsa çok iyi olur. Ben şuan 2. sayfayı bitirdim. (Ücretsiz Battlepas'de). Sezonu alıp hergün akşam 9'dan 1'e kadar oynarsam fulleyebilirmiyim ? Yardımınız için teşekkürler.

İleride görevi gelecek sadece Battlepass'i olanlar görevi yapıp, Superman'i alabilecek diye biliyorum.
Çok iyi olur hocam. Superman çok hoşuma gitti açıkçası. Ayrıca Fortinte'da bu kadar ucuz fiyata nasıl bu kadar çok skin ve karakter veriyorlar anlamadım.

Geri
Yukarı