Fortnite Arkadaşı

LongLiveOttoman

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Fortnite yaklaşık 3 hafta önce oyuna görevlerle alınabilen bedava bir görünüm getirmiş. Görevleri bitirdim zaten çoğu kolay. Lakin bir görev kaldı. Arkadaşınla 5 maç yap. Ben Fortnite'ı tek başıma oynuyorum, bu yüzden arkadaşım yok. 2-3 saat boyunca ekiplilere girip arkadaş eklemeye çalıştım ama başaramadım. Sonrasında aklıma buraya yazmak geldi. Acaba görevi tamamlamam için 5 maç benimle oynayabilecek birisi var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Epic Games hesabım Geçilmez Baba44 (Kardeşimin hesabıydı da. :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlış anlamayın, 9 yaşında kardeşim oynuyor. İsterseniz oynamanızı sağlıyabilirim. Yanlış anlamayın tekrar.

Arkadaşlar, Fortnite yaklaşık 3 hafta önce oyuna görevlerle alınabilen bedava bir görünüm getirmiş. Görevleri bitirdim zaten çoğu kolay. Lakin bir görev kaldı. Arkadaşınla 5 maç yap. Ben Fortnite'ı tek başıma oynuyorum, bu yüzden arkadaşım yok. 2-3 saat boyunca ekiplilere girip arkadaş eklemeye çalıştım ama başaramadım. Sonrasında aklıma buraya yazmak geldi. Acaba görevi tamamlamam için 5 maç benimle oynayabilecek birisi var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Epic Games hesabım geçilmez baba44 (kardeşimin hesabıydı da. :)

Hocam niye yanlış anlayayım? Lakin kardeşinizi zorla oynatmak da yanlış olur. İsteyen biri 5 maç AFK bıraksa bile yeter.

Hocam böyle dediğim zaman belki, sizi küçük düşürmek istediğimi falan sanarsınız diye dedim. Kendisi kendinden yaşça büyüklerle oyun oynamaya bayağı meraklı. PS4 üzerinden oynuyor genellikle, bayağı skini falanda var. Dediğim gibi isterseniz oynamanızı sağlıyabilirim.

Hocam böyle dediğim zaman belki, sizi küçük düşürmek istediğimi falan sanarsınız diye dedim. Kendisi kendinden yaşça büyüklerle oyun oynamaya bayağı meraklı. PS4 üzerinden oynuyor genellikle, bayağı skini falanda var. Dediğim gibi isterseniz oynamanızı sağlıyabilirim.
Hocam benim için problem olmaz. Zaten ben oynamak için değil, şu görünümü almak için demiştim. Yoksa zaten genellikle tek oynuyorum. Eğer kardeşiniz istiyorsa oynayabiliriz.

Hocam benim için problem olmaz. Zaten ben oynamak için değil, şu görünümü almak için demiştim. Yoksa zaten genellikle tek oynuyorum. Eğer kardeşiniz istiyorsa oynayabiliriz.

Hocam "Fornite arkadaşı" başlığını görünce yanlış anlaşılma yaşanmış kusura bakmayın. Discord bırakayım buradan haberleşiriz; əhməd cavad 🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷#9499.

İsminizi verin. Eve gidince GeForce NOW ile AFK bırakırım 5 maçlık.
İsmimi yukarıda verdim. Kardeşimin hesabı olduğu için öyle bir ad koymuş. Ekleyebilirsiniz istediğiniz zaman.
İsminizi verin. Eve gidince GeForce NOW ile AFK bırakırım 5 maçlık.
Eklediğiniz zaman ekledim yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
İsmimi yukarıda verdim. Kardeşimin hesabı olduğu için öyle bir ad koymuş. Ekleyebilirsiniz istediğiniz zaman.

Eklediğiniz zaman ekledim yazarsanız sevinirim.
Hocam ç harfi çalışmıyor nedense GeForce'ta. Siz ekler misiniz? 1001Memo
Bir de bir sınırlama yoksa direkt atlayıp ölelim 5 maç. Telefondan girdiğim için düzgün oynayamam.

Geri
Yukarı