Fortnite Avrupa Sunucusunda Sıkıntı mı Var?

Acfergo

Hectopat
Arkadaşım farklı bir şehirde oturduğu halde onda da olan bir sorun. Oyun otomatik olarak Amerika sunucusunda açılıyor. Ayarlar kısmından baktığımda Avrupa'nın yanında ping değeri yazmıyor. Seçip oynarsam oyun boyu sol üstte Wi-Fi kırmızı X, sarı X işaretleri görüyorum. Amerika'da oynayınca da 140 ping çok fazla oyun oynanmıyor. Avrupa'da daha da fazla oluyor. Bizden kaynaklı bir sorun mu oyundan kaynaklı bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Avrupa'da sorun oluyor bu aralar. Ama kısa süreli oluyor 10 oyunun 1i pingli oluyor.

Ben de Fortnite oynayan bir insan olarak bizim internet sağlayıcımızla alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu ben de yaşıyorum. Kesinlikle Türk Telekom ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Sorun silip geri yükleyince çözüldü. Ayrı zamanda arkadaşımdaki sorun o silmediği halde çözüldü. Benim silmem etkilemiş olabilir.
Düzenleme: Hayır düzelmemiş. Dün bişr kaç saat oynadım düzgtündü. Şimdi yine bozuk. Ultra şannsız bir insan olmak bu olsa gerek. Speed test sonucum 6 ping 47 mbps :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı