Fortnite güzel mi?

Bence 8. sezondan itibaren bozdular. Oynanmaz.
Eğer çok sıkılıyorsanız GTA V'e solo modlar yükleyerek oynayabilirsiniz. Çok eğlenceli oluyor.

Edit: Çok yer kaplamayan eğlenceli bir şey arıyorsanız önerim kesinlikle Brawlhalla

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Fortnite bu saaten sonra oynanir mi? CS:GO oynuyorum sıktı biraz oyun önerisi de olabilir.

Black squad efsanedir steamde ücretsiz denemeni tavsiye ederim
Bence 8. sezondan itibaren bozdular. Oynanmaz.
Eğer çok sıkılıyorsanız GTA V'e solo modlar yükleyerek oynayabilirsiniz. Çok eğlenceli oluyor.

GTA 5'e mod yükleyince çok güzel oluyor haklısın.

Bence hala oynanır. GeForce Now ile güzel güzel oynuyorum. Etkinlikler falan güzel, ama Apex Legends çok daha iyi bir oyun. Fortnite oynayan herkes mimar sinan zaten, adamı görür görmez 20 katlı bina dikiyor adam.

Merhaba arkadaşlar Fortnite bu saaten sonra oynanir mi? CS:GO oynuyorum sıktı biraz oyun önerisi de olabilir.

Ben konsolumdan oynuyorum acikcasi 1 haftada falan 90 atma ve genel Build'i ogrendim. Biraz aim ve bayağı bir edit kasmaya ihtiyacım var cnku adamlar 3 saniyede delikten delige girip cikiyorlar ben anca 1 pencere acip yavas resetleyebiliyorum. Onun disinda 1 aya kalmaz adapte olunur ya. Sürekli ölup yeniden baslaya baslaya her konuda iyilesmek isterim diyorsan bence on numara oyun.

Geri
Yukarı