Fortnite İçin PC Performans Modu Geldi

Babasının hayrına tarzı bir ifade göremiyorum.
Emek sarfediyor diyorsun ya hani. Ayrıca klavyeden kalkmayan çocuklar lafı ironik olmuş biraz çünkü bu Fortnite kitlesini andırıyor gibi geldi :) Onun dışında daha iyisini yapın demişsin ama şunun farkında değilsin ki bir kitabı beğenmeyen birine "Git sen daha iyisini yaz!" Veya bir ayakkabıyı beğenmeyen birine "Kalk daha iyisini yap o zaman." Demek kadar saçma bir olay bu dediğin.

Çöp diyenler PUBG Mobile oyunucusu mu? Abi çok komiksiniz.

Arada fark yok 2 vizyonsuz şirketin ergen kitleyi skin ve dans satıp para kazanması. 2 side vizyonsuz ve bu yerlere gelmemesi gereken oyunlar.

Çöp diyenler Pubg Mobile oyunucusu mu? Abi çok komiksiniz .
Fortnite'a çöp diyip PUBGM oynuyorlar ve tek oynadıkları oyun bu. Fortnite bende sevmiyorum ama tek bir tane oyun oynarak "gamer" veya "E-zpoğrcu" olmuyorsunuz. Yaş kitlesi zaten belli ama bakın ben bunu demiyorum: PUBGM zaten çöp oyun, oynayanlar 5 yaşında, "Anne gel bitti." diyenler. Benim derdim oyunu denemeden, görmeden, kulaktan duyup oyuna "çöp" demeleri, bakın ben 3 sene boyunca PUBGM oynayıp bıraktım ve yorumum şöyle: Oyun güzel ama son zamanlar P2W'ye girmiş azıcık. Normal para yatırmayan ve yatıranlarda fark -görünüş olarak-var.
Kısacası, oyunu bilmeden, görmeden, oynamadan hiç bir oyuna çöp demeyin. Deneyin sonra "çöp" diyin.

Fortnite'a çöp diyip PUBGM oynuyorlar ve tek oynadıkları oyun bu. Fortnite bende sevmiyorum ama tek bir tane oyun oynarak "gamer" veya "E-zpoğrcu" olmuyorsunuz. Yaş kitlesi zaten belli ama bakın ben bunu demiyorum: PUBGM zaten çöp oyun, oynayanlar 5 yaşında, "Anne gel bitti." diyenler. Benim derdim oyunu denemeden, görmeden, kulaktan duyup oyuna "çöp" demeleri, bakın ben 3 sene boyunca PUBGM oynayıp bıraktım ve yorumum şöyle: Oyun güzel ama son zamanlar P2W'ye girmiş azıcık. Normal para yatırmayan ve yatıranlarda fark -görünüş olarak-var.
Kısacası, oyunu bilmeden, görmeden, oynamadan hiç bir oyuna çöp demeyin. Deneyin sonra "çöp" diyin.
Oynadım ve çöp. Denemediğimize nereden bu kadar emin olabiliyorsun? PUBGM oynadığım falan da yok nereden uyduruyorsaniz artık bu masalları. Genelleme yaparak konuşmayın.

Oynadım ve çöp. Denemediğimize nereden bu kadar emin olabiliyorsun?
Çünkü genel kitle öyle, "Oynadın mı?" dediğimde "Hayır." diyorlar. "Neden?" diyorum. "Çünkü çöp" diyorlar, denemeden cevap veriyor çoğu kişi, siz oynayıp denemiş olabilirsiniz ama çoğu kitle daha denememiş bile kötü diyerek.

Çünkü genel kitle öyle, "Oynadın mı?" dediğimde "Hayır." diyorlar. "Neden?" diyorum. "Çünkü çöp" diyorlar, denemeden cevap veriyor çoğu kişi, siz oynayıp denemiş olabilirsiniz ama çoğu kitle daha denememiş bile kötü diyerek.
İşte bu yüzden genelleme yapmayın dedim. Birkaç kişinin lafına bakarak genele vurmak saçma.

Geri
Yukarı