Fortnite İçin PC Performans Modu Geldi

İşte bu yüzden genelleme yapmayın dedim. Birkaç kişinin lafına bakarak genele vurmak saçma.
Bir kere, genelleme yapmıyorum. Yapsaydım "herkes böyle" gibi laf kullanırdım ama ilk mesajıma dikkatli okuyup anlam çıkarırsanız genelleme yapmadığımı anlarsınız.

Her ne kadar bu tarz oyunları sevmesem bile Fortnite çöp değil bence. En azından bazı oyunların aksine (PUBG) ortalama bir optimizasyonu, fena olmayan grafikleri ve çok iyi olmasa bile bir vuruş hissiyatı var.

Adam oyuna çop dedi diye atarlanmama ne gerek var adam sana bağıra bağıra çöp demiyor bence çop diyor anlamalısın bunu.
Kendisi "Gercekler acidir, cop oyun" gibi soylemlerde bulunuyor. Bu mu kendi dusuncesini duzgun bir sekilde ifade etmek? :D Komikmis gercekten, ben daha çok toxiclik goruyorum.

Insanlarin kendi goruslerini belirtirken objektif dusunup empati kurmayi ogretecek kisi ben degilim.

Kendisi "Gercekler acidir, cop oyun" gibi soylemlerde bulunuyor. Bu mu kendi dusuncesini duzgun bir sekilde ifade etmek? :D Komikmis gercekten, ben daha çok toxiclik goruyorum.

Insanlarin kendi goruslerini belirtirken objektif dusunup empati kurmayi ogretecek kisi ben degilim.
Empati kurulacak bir şey yok, bana göre copse coptur. Sana ben oynamıyorum sen de oynama, oynamayacaksın vesaire demediğim sürece seni zerre alakadar etmez.

Geri
Yukarı