Fortnite ile neden dalga geçiliyor?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Bildiğiniz gibi TikTok, YouTube vs. platformlarda Fortnite ile dalga geçiyorlar. Fakat oyun bence güzel. Çocuksu bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Grafikler çocuksu falan diyecekler fakat grafikler tam yerinde bence. Oyunu güzel kılan şey grafikleri ve tarzı. Sizce neden dalga geçiyorlar? Kitlesinden dolayı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum hocam bende bu durumdan rahatsız oluyorum,eskiden oyunu toxic kişiler oynadığı için yada küçük çocuklar fanboyluk yaptığı için olabilir.

Bildiğiniz gibi TikTok, YouTube vs. platformlarda Fortnite ile dalga geçiyorlar. Fakat oyun bence güzel. Çocuksu bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Grafikler çocuksu falan diyecekler fakat grafikler tam yerinde bence. Oyunu güzel kılan şey grafikleri ve tarzı. Sizce neden dalga geçiyorlar? Kitlesinden dolayı mı?
Kitlesinden, saçma sapan danslardan ve karakterlerden dolayı. Yanlış hatırlamıyorsam Thanos gelmişti oyuna. Saçmalık.

Oyuna yüksek fan kitlesi olan karakterler geldiğinde örnek: Thanos, kratos, goku, sasuke fanları oyundaki dansların karakterin imajını ağırlığını bozduğunu düşündüğü için

Yeni konular

Geri
Yukarı