Fortnite John Wick'li hesap nereden bulunur?

Vileblood

Decapat
En son gelen orijinal John Wick skini olan bir Fortnite hesabı satın almak istiyorum. Eğer böyle hesap satan önerebileceğiniz güvenilir bir site varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son gelen orijinal John Wick skini olan bir Fortnite hesabı satın almak istiyorum. Eğer böyle hesap satan önerebileceğiniz güvenilir bir site varsa söylerseniz sevinirim.
Bynogame,gamesatış
Çoğu sitede dolandırılma riski çok yüksek, hesap almayı önermiyorum, fakat illa alacağım diyorsanız rus sitelerine bakabilirsin
Hocam rus sitelerde çalıntı hesaplar oluyor siz bilirsiniz yinede.

Elimde sezon 4 hesabı var bayağı bir Win ve yüksek k/da'sı var eskiden turnuva oyuncusuydum bir sürü skin vesairede var turnuvalardan gelen veya kendimin aldığı ilgilenirsen haberim olsun. Epic Games kütüphanesinde bir sürü oyun var.

Elimde sezon 4 hesabı var bayağı bir Win ve yüksek k/da'sı var eskiden turnuva oyuncusuydum bir sürü skin vesairede var turnuvalardan gelen veya kendimin aldığı ilgilenirsen haberim olsun. Epic Games kütüphanesinde bir sürü oyun var.

Hocam ilgimi çekti ama bütçem böyle bir hesabı alabilecek kadar geniş değil 150 TL bütçem var. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı