Fortnite medium ayarlarda 60 FPS aldırabilecek ekran kartı önerisi

Ibrahim122334

Femtopat
Daha fazla  
Fortnite medium ayarlarda 60 FPS aldırabilecek bir ekran kartına ihtiyacım var ama gercekten daha fazlası olmasın cünkü cok da iyi bir bütce yok ama siz hepsini yazın, ben bakacağım hepsine.

Fortnite medium ayarlarda 60 FPS aldırabilecek bir ekran kartına ihtiyacım var ama gercekten daha fazlası olmasın cünkü cok da iyi bir bütce yok ama siz hepsini yazın, ben bakacağım hepsine.
İşlemciyi söyleyin ona göre halledelim.
GT 1030 işinizi görebilir ancak işlemci asıl mesele o

1080p lowda 75 100 arası gidip geliyor mediumda ne olur bilemem tam bütçe verirseniz ona göre birşeyler önerebiliriz malum piyasa..

GT 1030 işinizi rahatlıkla görür 1080p mi 720p mi oynuyorsunuz?

Buna acaba kac pinlik güc kaynagı lazım? Ve kac Watt
Bir de şu linke bakabilir misin benim Almanya'dan almam lazımda bu olur değil mi?

GT 1030 işinizi rahatlıkla görür 1080p mi 720p mi oynuyorsunuz?
bu daha çok işine yaramaz mı ? Kuaijie Desktop Graphics Card Gtx1050ti 4gb Ddr5 128bit Hdmi Dvi Vga Dvi Video Card Desktop-Grafikkarte Gtx1050ti 4 GB Ddr5 128 Bit HDMI Dvi Vga Dvi Grafikkarte: Amazon.de: Computer & Zubehör

tabiiki olur zotac güvenilir güzel bir markadır. 300w yeterlidir.
bu daha çok işine yaramaz mı ? Kuaijie Desktop Graphics Card Gtx1050ti 4gb Ddr5 128bit Hdmi Dvi Vga Dvi Video Card Desktop-Grafikkarte Gtx1050ti 4 GB Ddr5 128 Bit HDMI Dvi Vga Dvi Grafikkarte: Amazon.de: Computer & Zubehör
Daha önce bu markayı ne gördüm ne duydum, kefil oluyorsanız o başka.

Geri
Yukarı