Fortnite medium ayarlarda 60 FPS aldırabilecek ekran kartı önerisi

Bu daha çok işine yaramaz mı? Kuaijie Desktop Graphics Card Gtx1050ti 4gb Ddr5 128bit Hdmi Dvi Vga Dvi Video Card Desktop-Grafikkarte Gtx1050ti 4 GB Ddr5 128 Bit HDMI Dvi Vga Dvi Grafikkarte: Amazon.de: Computer & Zubehör

Buna şimdi baktım alan olmamış bir de aynı ekran kartına baktım fiyatı cok daha fazla bu sahte olabilir bana aca ilk attınızın biraz daha isini önerebilir misiniz o tamda 60 FPS almıyor medium ayarlarda.

Böyle şeyler oluyor Recep Baltaş videosunu çekmişti büyük ihtimal çakma üründür.

Tam bir bütçe belirtilirse arkadaş adına araştırma yapılır ama her şeyi taksitle söylüyor.
Buna şimdi baktım alan olmamış bir de aynı ekran kartına baktım fiyatı cok daha fazla bu sahte olabilir bana aca ilk attınızın biraz daha isini önerebilir misiniz o tamda 60 FPS almıyor medium ayarlarda.

Bütçen tam nedir?

Tam bir bütçe belirtilirse arkadaş adına araştırma yapılır ama her şeyi taksitle söylüyor.

Bütçen tam nedir?
Evet biraz öyle 2 kez sordum :D.
Asus NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti OC CERBERUS-GTX1050TI-O4G 4 GB 128 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
1050 ti kesinlikle işinizi görür msi versiyonları 5 bin lira.

Yeni konular

Geri
Yukarı