Fortnite oynarken oyuna drop giriyor sesler gidip geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

ThunderEkmegi53

Hectopat
Yer
Kalbin
Daha fazla  
Meslek
Çöl bedevisi
RAM
16 gb ram 2x8 2133mhz
Ekran kartı
gtx 1050 ti 4gb
Anakart
b150 m3
İşlemci
i5-6500
Fortnite oynarken oyuna drop giriyor sesler gidip geliyor oynayamıyorum en düşük ayarlarda ve performans modunda oynuyorum.

Disk kullanımı yüksek olabilir.
RAM kullanımı sınıra gelmiş olabilir.
İşlemci darboğaza giriyor olabilir.

Sıcaklıktan dolayı böyle bir şey olmaz. Sıcaklık durumunda performans kademeli olarak düşer.
Aynen. Biraz daha detaylı yazsaydı keşke. Sorun %90 FPS kaynaklı. Ben de Fortnite oynarım. Bu sorun ya FPS düşmesi ya da Ping yükselmesi.
Performans modunda 100-150 arası fakat savaş sırasında falan oyunun sesleri gidiyor arkadaşlarımın DC sesleri geliyor sonra FPS 50'lere inip çıkıyor ani olarak.
O zaman sorun ani FPS değişiminden kaynaklı.
Ping değerleriniz nedir ? İnternet hızınız kaç Megabit/sn

Fortnite oynarken oyuna drop giriyor sesler gidip geliyor oynayamıyorum en düşük ayarlarda ve performans modunda oynuyorum.

Sorularıma cevap verirsen sorununun neyle kaynaklı olduğunu anlayıp çozebiliriz bir dans ederken drop+ses takila takila geliyor degilmi aynısını bende yaşamış bulunmaktayim.
Aynen. Biraz daha detaylı yazsaydı keşke. Sorun %90 FPS kaynaklı. Ben de Fortnite oynarım. Bu sorun ya FPS düşmesi ya da ping yükselmesi.

O zaman sorun ani FPS değişiminden kaynaklı.
Ping değerleriniz nedir? İnternet hızınız kaç Megabit/sn

Hocam sorularınız mantıklı fakat bu sorun donanımsal olma ihtimali çok düşük aynisini ben yasadim çözümü ses sürücülerini güncellemek her şeyi güncelle çözülecek BIOS'un eski sürüm olabilir benim en eski sürümdü yeni fark ettim en sona güncelledim bu dediklerimi üşenmeden yaparsanız çözülecektir.
Bu dediğim size@thunderekmegi53 dediklerimi harfien uygularsanız sorununuz çözülecektir.

Sorularıma cevap verirsen sorununun neyle kaynaklı olduğunu anlayıp çozebiliriz bir dans ederken drop+ses takila takila geliyor degilmi aynısını bende yaşamış bulunmaktayim.

Hocam sorularınız mantıklı fakat bu sorun donanımsal olma ihtimali çok düşük aynisini ben yasadim çözümü ses sürücülerini güncellemek her şeyi güncelle çözülecek BIOS'un eski sürüm olabilir benim en eski sürümdü yeni fark ettim en sona güncelledim bu dediklerimi üşenmeden yaparsanız çözülecektir.
Bu dediğim size@thunderekmegi53 dediklerimi harfien uygularsanız sorununuz çözülecektir.
Donanım değil zaten. Hafif donanım fazla yazılımsal. CPU veya GPU kaldırmıyor olabilir.

Donanım değil zaten. Hafif donanım fazla yazılımsal. CPU veya GPU kaldırmıyor olabilir.

1639245308163.png

Yine savaşa girdim donuyor oyun hep aralıklarla BIOS nasıl güncellenir bilmiyorum ses driveri nereden güncellenecek?

Savaşa giriyorum donmaya başlıyor başlangıçta herkes dans ediyor donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı