Fortnite oyun arkadaşı arıyorum

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Benimle Fortnite oynayacak arkadaş arıyorum. Amacı trollemek vs. olmayacak. Oyunda çok kötü olmayacak. Buraya gelip de oyuna yeni başlamış biri yazmasın lütfen. Seviyem 56. Şimdiden söyleyeyim DC kullanmıyorum (oynamak isteyen kişi ile sesli konuşmayacağım). 4 kişi birden oynayabiliriz. Oynamak istiyenler yazsın lütfen.

Son düzenleme:
Fortnite güzel oyun da oyunu bilenler oynatmıyor ki :D . Adamlar fizik kurallarını, silahların hasarlarını falan hepsini ezberlemişler bir de bina falan yapıyorlar abooooov. Pek yanaşmıyorum yani Fortnite'ye

Fortnite güzel oyun da oyunu bilenler oynatmıyor ki :D . Adamlar fizik kurallarını, silahların hasarlarını falan hepsini ezberlemişler bir de bina falan yapıyorlar abooooov. Pek yanaşmıyorum yani Fortnite'ye

Bu birazda tecrübeyle alakalı. Oynadıkça alışıyorsun.
Yok mu oynamak isteyen arkadaş :) ?
İsteyen varsa nickim: x4nqel

Son düzenleme:
Benimle Fortnite oynayacak arkadaş arıyorum. Amacı trollemek vs. olmayacak. Oyunda çok kötü olmayacak. Buraya gelip de oyuna yeni başlamış biri yazmasın lütfen. Seviyem 56. Şimdiden söyleyeyim DC kullanmıyorum (oynamak isteyen kişi ile sesli konuşmayacağım). 4 kişi birden oynayabiliriz. Oynamak istiyenler yazsın lütfen.
Bilgisayarım geldikten sonra duo olarak oyun arkadaşım olabilirsin.

Benimle Fortnite oynayacak arkadaş arıyorum. Amacı trollemek vs. olmayacak. Oyunda çok kötü olmayacak. Buraya gelip de oyuna yeni başlamış biri yazmasın lütfen. Seviyem 56. şimdiden söyleyeyim DC kullanmıyorum (oynamak isteyen kişi ile sesli konuşmayacağım). 4 kişi birden oynayabiliriz. Oynamak istiyenler yazsın lütfen.

Nick BOZKURT2004 veya BOZKURT3850 arkadaş ekleyebilirsin.

Tamam kanka nick ver, ekleyeyim. 100 seviyeyim.

Ben de takım arkadası arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı