Fortnite paket kaybı

Acrux1

Kilopat
Daha fazla  
Diğer hiçbir oyunda paket kaybım yokken sadece Fortnite'da oluyor. Fortnite oynarken aynı zamanda Discord pingime bakıyorum yani internete yüklenen bir cihaz yok evde. Normalde 350 ping ve %15 paket kaybı yaşıyordum biraz araştırdım ve güvenlik duvarından Epic Games Launcher için bir sürü port girdim ve pingim 65'e düştü. Ama paket kaybım hala %15 civarı gezip düşüp hemen çıkıyor. Türk Telekom'u aradığım zaman sorunun bilgisayardan kaynaklı olduğunu söylediler. Sorunu çözebilecek olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Oyunla alakalı bir durum yok. Bilgisayarınla da alakalı bir durum yok. Türk Telekom uğraşmak istemediği için uyduruyor. Benim upload yaparken pingimin çıktığını söylemiştim bana RAM'lerden kaynaklı demişlerdi 🤣. Olay Telekom ile ilgili diğer ülkelerde yaşayanlarda bir sorun yok. Sadece Telekom'da sorun var.

@cokl şunu deseler altyapınız bakır olduğu için download/upload aynı anda yapılamıyor. Bu yüzden pinginiz çıkması normal deseler lafım olmayacak. Daha bunu bile söyleyemıyorlar o kadar berbatlar.

Bence çok saçma oyunla alakalı değil. Benim bilgisayarımda olan bir sorun. Genel bir paket kaybı olsaydı zaten bence hemen çözerlerdi.

Oyunla alakalı bir durum yok. Bilgisayarınla da alakalı bir durum yok. Türk Telekom uğraşmak istemediği için uyduruyor. Benim upload yaparken pingimin çıktığını söylemiştim bana RAM'lerden kaynaklı demişlerdi 🤣. Olay Telekom ile ilgili diğer ülkelerde yaşayanlarda bir sorun yok. Sadece Telekom'da sorun var.

Oyun ile alakalı kardeşim ben 2 yıldır bu oyunu oynuyorum kaç haftadır packet loss problemi var.
Bence çok saçma oyunla alakalı değil. Benim bilgisayarımda olan bir sorun. Genel bir paket kaybı olsaydı zaten bence hemen çözerlerdi.

Bilgisayarında olan bir sorun değil oyun ile alakalı arkadaşım da yaşıyor ben de yaşadım benimki düzeldi ama onunki devam ediyor.

Buradaki paket kaybı başlığının altındakileri yaptıktan sonra dener misin.
Belirtilen komut satırı değişkenini girdiğimde sorunum çözüldü teşekkürler. :) Paket kaybı sorunu yaşayan arkadaşlar bu çözümü uygulayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı