Çözüldü Fortnite siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ErenBulut0

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün Valorant için bilgisayarda bazı değişiklikler yaptım fakat bundan sonra Fortnite siyah ekran vermeye başladı. Görseli yükledim. Valorant'da FPS yükseldi hatta Fortnite'da oldu fakat siyah ekran hatası alıyorum.

Dosya Ekleri

• 16115681351711458399402.jpg
    16115681351711458399402.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 198
Çözüm
Eğer ekran kartınızın OpenGL dosyalarından birini değiştirdi iseniz bu sorun ortaya çıkabilir bu çarede Valorant fpsinden vazgeçip eski dosyalarınızı yüklemeye çalışabilirsiniz.

Hayır zaten sistemim DirectX 11 olduğu için heehangi sorun yok. Çıkıp girince düzeldi sağ olun.
Eğer ekran kartınızın OpenGL dosyalarından birini değiştirdi iseniz bu sorun ortaya çıkabilir bu çarede Valorant fpsinden vazgeçip eski dosyalarınızı yüklemeye çalışabilirsiniz

Eğer ekran kartınızın OpenGL dosyalarından birini değiştirdi iseniz bu sorun ortaya çıkabilir bu çarede Valorant fpsinden vazgeçip eski dosyalarınızı yüklemeye çalışabilirsiniz.

Hayır zaten sistemim DirectX 11 olduğu için heehangi sorun yok. Çıkıp girince düzeldi sağ olun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı