Fortnite vs FIFA 4 Online

Kaçıncı şahıs oyunu peki? Bir karakter ile orta meydana atlıyorsun ve düşman vuruyorsun. Hem FPS hem Battle Royale. Ama sen ısrarla oyunun FPS olmadığını iddia ediyorsun.
bak dostum daha basit bi dille anlatalım fps de karakterin gözünden tps de ise karakterin dışından ve uzaktan görebilirsin eğer bize inanmıyorsan internete yazıp da bakabilirsin oraya fortnite gameplay yaz fps mi tps mi diye bak dostum zor değil.

TPS Oyunudur dostum FPS değil

Bu oyunun FPS olmadığı anlamına gelmiyor farkında mısın? Shooter bir oyun ve FPS genel bir bağlamdır. Üçüncü, beşinci, onuncu ibaresi olması değiştirmiyor. Oyunun türü FPS. Çoklu kamera açısından dolayı TPS oluyor ama tek Battle Royale olmuyor. Arkadaşımız oyunun sadece Battle Royale olduğunda ısrarcı ona yazıyorum.

Bu oyunun FPS olmadığı anlamına gelmiyor farkında mısın? Shooter bir oyun ve FPS genel bir bağlamdır. Üçüncü, beşinci, onuncu ibaresi olması değiştirmiyor. Oyunun türü FPS. Çoklu kamera açısından dolayı TPS oluyor ama tek Battle Royale olmuyor. Arkadaşımız oyunun sadece Battle Royale olduğunda ısrarcı ona yazıyorum.
ben battle royale oyunu demedim zaten hocam sorun yok

Yeni konular

Geri
Yukarı