Fortnite zevk vermiyor

Battle Royal türü sizi sarmıyor olabilir hocam. Bende Battle Royal türünden zevk almıyorum. Fortnite benide saran veya ilgimi çeken bir oyun değil.

Dün akşam Fortnite indirdim ama oyundan bir gram bile zevk alamadım. Benimle aynı düşüncede olan var mı?

1 yıl önce o toxic olduğum zamanlara bile dönmek istiyorum Fortnite'da o kadar güzel oyundu ki zamanında oyun artık bitti 200 skinli hesapım var baksan en az 1 yıl girmemişimdir oyunu resmen Cyberpunk 2077 yapmışlar sistem grafikleri arttı falan o oyunun devri bitti.

Piyasaya yeni oyun gerekiyor PUBG desen o da bitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende zevk alamıyordum benden iyi oyuncular geldiği ve bazen sadece koşturduğum için ama artık arkadaşlarımla oynadığım için daha eğlenceli geliyordu fakat benim sistem kötü olduğu için bir süre sonra sildim.

Dün akşam Fortnite indirdim ama oyundan bir gram bile zevk alamadım. Benimle aynı düşüncede olan var mı?
Benim gibi beceremiyor olabilirsin örneğin adama bir kere vuruyorum adam kule dikiyor sonrada pompalı ile beni tekliyor sürekli şu durumu yaşadığım için çok önce oynamayı bıraktım.

Evet bende zevk alamıyordum benden iyi oyuncular geldiği ve bazen sadece koşturduğum için ama artık arkadaşlarımla oynadığım için daha eğlenceli geliyordu fakat benim sistem kötü olduğu için bir süre sonra sildim.

Adamlar oyunu Cyberpunk 2077 yaptılar bende sildim.

Grafikler olarak çok yükselttiler anlamında.

Eski tadı yok. Yukarıda arkadaşın dediği gibi yeni sponsor güncellemeler oyunu zevksizleştirdi.

Geçen sene ekran kartı aldığımda oynamıştım. O zamanlarda sıfır inşa olmadığı için oyunu 1 hafta kadar oynayıp silmiştim, hiç zevk vermemişti. Fakat sıfır inşa geldiğinden beri ara ara girer oynarım şahsen vakit geçirmek için eğlenceli ve zevkli geliyor bana.

Geri
Yukarı