Fortnite'a 100 TL para yatırıp skin almak mantıklı mı?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yaşım 15, benim adımdan da anlaşılacağı üzere en sevdiğim Marvel karakteri Daredevil. Bugün Fortnite'a Marvel karakterlerinin skinleri geldi. Daredevil'ı satın almam için 2000 v-papel yani (100 TL) yatırmam lazım. Tayfa paketi vs. onlardan gelen v-papelleri kullandım. Ben eğer Fortnite'a 100 TL yatırırsam pişman olacağımı hissediyorum. Fakat bir yandan şöyle bir kaygı da var: İşte okullar başlayacağı zaman o Daredevil skini alma isteği benim içimi parçaalyacak ders çalışamayacağım, ödevlerimi yapamayacağım veya her gün Fortnite mağazasını kontrol edeceğim. Fortnite'ı arkadaşlarımla en fazla günde 2 saat oynuyoruz bazen 1 saat bile olabiliyor. Sizce Daredevil skini alınır mı?

Merhaba yaşım 15, benim adımdan da anlaşılacağı üzere en sevdiğim Marvel karakteri Daredevil. Bugün Fortnite'a Marvel karakterlerinin skinleri geldi. Daredevil'ı satın almam için 2000 v-papel yani (100 TL) yatırmam lazım. Tayfa paketi vs. onlardan gelen v-papelleri kullandım. Ben eğer Fortnite'a 100 TL yatırırsam pişman olacağımı hissediyorum. Fakat bir yandan şöyle bir kaygı da var: İşte okullar başlayacağı zaman o Daredevil skini alma isteği benim içimi parçaalyacak ders çalışamayacağım, ödevlerimi yapamayacağım veya her gün Fortnite mağazasını kontrol edeceğim. Fortnite'ı arkadaşlarımla en fazla günde 2 saat oynuyoruz bazen 1 saat bile olabiliyor. Sizce Daredevil skini alınır mı?
Öncelikle bir doktora veya psikoloğa danışın derim. Sırf bir kostüm için tüm hayatınızı çöpe atabileceğinizden bahsediyorsunuz. 100TL'ye Daredevil skini alacağınıza bir daredevil t shirt'ü falan alın daha iyi olur. Çok istiyorsanız tabii ki skini almak mantıklı olacaktır.

Öncelikle bir doktora veya psikoloğa danışın derim. Sırf bir kostüm için tüm hayatınızı çöpe atabileceğinizden bahsediyorsunuz. 100TL'ye Daredevil skini alacağınıza bir Daredevil t Shirt'ü falan alın daha iyi olur. Çok istiyorsanız tabii ki skini almak mantıklı olacaktır.

Ben o kısmını fark etmedim. Gerçekten bir skin için kafayı bozmak garipmiş.

Valoranta binlerce TL yatırıp burada ''Fortnite ne abi yha Fortnitea para mı yatırılır qWE:QWeqwe'' diyenler olacaktır. İçinizde kalacaksa alın. Mağaza ne zaman yenileniyordu bakmadım fakat gideceği zamana yakın almaya bakın ki belki vazgeçersiniz.

Valoranta binlerce TL yatırıp burada ''Fortnite ne abi yha Fortnitea para mı yatırılır qWE:QWeqwe'' diyenler olacaktır. İçinizde kalacaksa alın. Mağaza ne zaman yenileniyordu bakmadım fakat gideceği zamana yakın almaya bakın ki belki vazgeçersiniz.
Fortnite'a çok önyargıyla yaklaşıyorlar. Oyun iyi bir güncellemede tüm odağı kendine çekiyor.

Bence bir defalığına savaş bileti almak yeterli dostum. 5-6 tane karakter veriyor, yani sıkılırsan değiştirirsin. Tayfa dediğine göre zaten almışsın sanırım, tekrar skin almaya gerek yok bence. Sürekli yeni skinler geliyor zaten, yenileri görünce eskiyi unutacaksın, takma kafana. Bana savaş bileti dışında para tuzağı gibi geliyor biraz.
Ben de uzunca bir süre Valorant'a bayağı skin aldım, şimdi ise birçoğundan sıkıldım bile, yani insanın doğası bu sanırım. Bence paran cebine kalsın. Daha güzel şeylere harcamalısın diye düşünüyorum. Çünkü skin almaya başlamak bağımlılık yapıyor ve durduramıyorsun. Yine de sen bilirsin tabii ki. İyi oyunlar :)

Geri
Yukarı