Fortnite'ın kötü yanları

1-Oyun Pubg gibi pusayım , sürüne sürüne ikinci olurum kafasında bir oyun değil, haritanın büyüklüğü gayet doğal.

2- Oyunda araba olmaması gerekir, çok boş bir güncelleme.

3- Botlar da sonradan ekleme saçma sapan , olmaması gerekir.

4- Oyun biraz hızlı bir oyun, tek fight'ta inanılmaz malzeme harcıyorsun rakip de olduğu zaman. Kaynaklar bence gayet normal.

5- Balıklar da güncellemeyle geldi. Öldürülmemesi gerekir ki öyle de. Çok da kullanışlılar.

Battle Royale oyunlarını seven biri olarak h1z1 'den sonra acık dindirmişti beni. Bıraktım tabii.
Ben kullanmıyorum malzeme falan,sıkıyorum ölüyor adamlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi yeteneksiz falan diyebilirsiniz, ama çeyrek canlı adam build yaparak beni öldürüyor. Bence bu çok saçma.
Reis build olayı güzel,pek bir farkı kalmazdı build olayı olmasaydı.

Ben kullanmıyorum malzeme falan,sıkıyorum ölüyor adamlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reis build olayı güzel,pek bir farkı kalmazdı build olayı olmasaydı.

SDMM hala duruyor mu bilmiyorum ama Fortnite yeni oyuncular için bot atıyor serverlara, vurdukların gerçek insanlar olmayabilir. Bir turnuva moduna girip test edebilirsin kendini.

Oyuna yeni başlayanların 2 saniyede zibilyar katlı kule çıkan insanlarla aynı oyuna atılmaları. Adamlar mimar olacak sanki.
Reis onu yaşadım ben :D.Bi adam gördüm gene alırım edasıyla yaklaştım ulen sıkıyorum adam yapı inşa ediyor kırıyorum inşa ettiğini bi bakıyorum daha fazla inşa etmiş :D.

Build biraz fazla op bence. 1 can ile build yüzünden kaybettiğim çok saçma oyunlar oldu.
Özellikle oyunun pompalısı çok saçma. Arkadaşım ile denedik bunu dibinden headshot atıyorum 100 vuruyor arkadaşım dibimden vücuda vuruyor 130 vuruyor. Çok rastgele yani. Çoğu zaman kafadan 170 vuruyor ancak 100 vurduğu falan da az değil yani.

Yakın zamana kadar boyutu çok büyüktü. Nasıl becerdiler bilmiyorum ama düzelttiler.

FPS düşüşleri var.

Bu oyun tam bir ping savaşı. Pingin ne kadar iyiyse o kadar kolay bir oyun.

Geri
Yukarı