Forum Kullanıcılarından İstek

Watch Dogs: Legion güzel gözüküyor da o İngiliz taksisini alıp sürdüğünde WD 1 araba kontrollerini hissettim ve üzdü.
Hayatım da gördüğüm en saçma hikayeye, kandırmalara ve E3 traileri'nin güzel olupta oyunun şamata olduğu saçma oyun serisi Watch Dogs'tur oyun, her şekilde bir şamata.Bugisoft ve oyunları işte.

Araba sürüş problemlerini çözerlerse tadından yenmez, bazı kesimler Cyberpunk'a bakmayacak bile.
Aman bırak bakmasınlar, ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar çok özürlü kesim yorum yapar. Driver mekanikleri güzelken ve oyunu Driver'dan çevirmişlerken iyi saçmalamışlar.
Hayatım da gördüğüm en saçma hikayeye, kandırmalara ve E3 traileri'nin güzel olupta oyunun şamata olduğu saçma oyun serisi Watch Dogs'tur oyun, her şekilde bir şamata.Bugisoft ve oyunları işte.
Tanıtımlarında yalan ve sahte içerik kullanmaları yanlıştı ancak Bugisoft bu yükselirsen balonuna iğneyi sokuveriyor. Aha buraya yazıyorum Splinter Cell, Diablo Immortal gibi mobil oyun olacak.

RX 570 ile oyunun menüsünde dolaşırım herhalde lul. Şaka bir yana umarım 1080P medium ayarlarda 60-75 FPS arası oynayabilirim oyunu. Metro Exodusu orta ayarlarda 60 FPS üstü alarak oynamıştım.

yeter cyber pubnk.png

Video yapmaya üşendim.

Niye Witcher tayfa bütün oyunlara linç atıyor anlamıyorum :D Açıkcası Witcher'da öyle ahım şahım bir oyun değil. Warband veya Garry's Mod bile gözümde daha yüksek değere sahip.

Niye Witcher tayfa bütün oyunlara linç atıyor anlamıyorum :D Açıkcası Witcher'da öyle ahım şahım bir oyun değil. Warband veya Garry's Mod bile gözümde daha yüksek değere sahip.
RTS oyuncusuyum ve C&C Generals: Zero Hour bütün oyunlardan üstündür bende. Nerede çokluk orada okluk diye boşuna dememişler, gereksiz beyin yoksunu kitlesi çok var Witcher'ın.

Cyberpunk 2077'de neden Geralt yok diye linç atacaklar. 😭
İlk videolar gelmeye başladı, eğer hala yalan habere inanıp savunanlar çıkarsa üzerlerine lav kusmak istiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı