Forum Moderatörlerinin görevi nedir?

M

Mr_YAMYAM

Ziyaretçi
Katkıda bulunan, Recep Baltaş'a özel olarak verilmiş bir isim. Aslında değiştirip "Onur Üyesi" yapabiliriz :)

Ben chip online a üye olduğum zamanlarda sayın Recep BALTAŞ ı sıklıkla görürdüm. Sonra aniden kayboldu. (Belki de benden korkmuştur..:D)
Daha sonra uzmanına sorun bölümünde forum uzmanlarının özel bir yeri olduğunu öğrendim ve kendime bir hedef belirledim. Amacım uzmanına sorun yanıtlarında sayın Recep Baltaş'ı geçmek ve ilk 10 a girebilmekti. Bu uğurda uğraş verirken chip dergisinin uzmanına sorun kısmı ile ilgili yarışma düzenlediğini öğrendim. Zaten belli bir amaçla hareket ederken bir de baktım ki ödül kazanmışım. :)

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Chip Online günleri de güzeldi, haber ve makale hazırlamaktan forumdaki konulara yetişemiyorduk :) Technopat forumunda da benzer güzellikler (Özellikler, etkinlikler, hediyeler, çikolatalar pesgüvitler) planlıyoruz. Ne zaman olur diye sormayın, Blizzard gibi: "Tamamlanınca" diyoruz :)

Muhsin Bayram

Kilopat
Yer
The Dreaming
Chip Online günleri de güzeldi, haber ve makale hazırlamaktan forumdaki konulara yetişemiyorduk :) Technopat forumunda da benzer güzellikler (Özellikler, etkinlikler, hediyeler, çikolatalar pesgüvitler) planlıyoruz. Ne zaman olur diye sormayın, Blizzard gibi: "Tamamlanınca" diyoruz :)

Hah, Blizzard dedin mi olay bitmiştir. Şimdi herkesin umutları kırıldı 12 sene etkinlik göremeyeceğiz diye :D

Yukarı