Forum Moderatörlerinin görevi nedir?

Katkıda bulunan, Recep Baltaş'a özel olarak verilmiş bir isim. Aslında değiştirip "Onur Üyesi" yapabiliriz :)

Ben chip online a üye olduğum zamanlarda sayın Recep BALTAŞ ı sıklıkla görürdüm. Sonra aniden kayboldu. (Belki de benden korkmuştur..:D)
Daha sonra uzmanına sorun bölümünde forum uzmanlarının özel bir yeri olduğunu öğrendim ve kendime bir hedef belirledim. Amacım uzmanına sorun yanıtlarında sayın Recep Baltaş'ı geçmek ve ilk 10 a girebilmekti. Bu uğurda uğraş verirken chip dergisinin uzmanına sorun kısmı ile ilgili yarışma düzenlediğini öğrendim. Zaten belli bir amaçla hareket ederken bir de baktım ki ödül kazanmışım. :)

Chip Online günleri de güzeldi, haber ve makale hazırlamaktan forumdaki konulara yetişemiyorduk :) Technopat forumunda da benzer güzellikler (Özellikler, etkinlikler, hediyeler, çikolatalar pesgüvitler) planlıyoruz. Ne zaman olur diye sormayın, Blizzard gibi: "Tamamlanınca" diyoruz :)

Chip Online günleri de güzeldi, haber ve makale hazırlamaktan forumdaki konulara yetişemiyorduk :) Technopat forumunda da benzer güzellikler (Özellikler, etkinlikler, hediyeler, çikolatalar pesgüvitler) planlıyoruz. Ne zaman olur diye sormayın, Blizzard gibi: "Tamamlanınca" diyoruz :)

Hah, Blizzard dedin mi olay bitmiştir. Şimdi herkesin umutları kırıldı 12 sene etkinlik göremeyeceğiz diye :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı