Foruma Kısa Süreliğine Veda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FearlyGhost

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar. Bu forumda aşağı yukarı 1.5 yıldır, bazen güzel, bazen kötü, bazen garip olaylar yaşadım. Kimisine yardım ettim, bol bol gereksiz mesaj cezası yedim, bazen boş yaptım geçti gitti bu 1.5 yıl. Mutluyum derseniz evet forumla ilgili bir sorun yaşamadım.
Ekran Alıntısı.JPG

Ancak forumdan kısa süreliğine ayrılacağım. Bu süre ne kadar derseniz bilmiyorum. Neden derseniz forum eski ruhunu sanki bana kaybetti gibi geliyor. Mizah konularında baya azalma gördüm, sistem toplamalar hazır sistemden ibaret olmaya başladı, fanboylar arttıkça arttı, çoğu üye gitti...

Son olarak olayların nasıl hale geldiğini en baştan anlatayım:

İlk 500 mesajım pek iyi geçmedi, çünkü forumun kurallarına henüz ısınamadım. Gereksiz mesajım çoktu, yani 500 mesajın rahat 400'ü gereksiz mesaj kategorisine girerdi. sonra 500-1000 mesaj arası bir düzelme oluştu, ve forumu hafiften sevmeye başladım. Sistem toplama bilgim arttı, mizah konuları fazlaydı vb. olaylar işte. 3000 mesaja kadar bu durum devam etti. 3000-4000 barajında bana bir duraklama gelmeye başladı. Çünkü sistem toplama konuları azalmış, mizahsal olaylar yavaştan yerini kaybetmişti ve en önemlisi okuldaki konular zorlaşmaya başlamıştı. 4000-4500'de forumun sevdiğim insanların aktifliği baya azaldı, üye sayısı düşmeye başladı. 5000 mesajı devirdiğimde ise artık neredeyse duraklamaya girdim. Artık sanki forum eski ruhunu kaybetmiş gibiydi. 5200 mesaja kadar direndim bu konuda. 5300-5400'e geldiğimde aha dedim üyelik elden gidiyor. Ve şimdi 5496 mesajımı yazmış olacağım bu konuyu açtıktan sonra. 1000 mesajda ilk hedefim 5000 mesaj sonra 10.000 mesaja ulaşmaktı. İlk hedefi başarsam da, diğer hedefi başaramayacağım gibi görünüyor.

Her neyse, ayrılık vakti yavaştan geldi geçiyor. Son kez diyorum, bu süre belli değil her ne kadar kısa süreliğine desem de. 1 ay olabilir 1 yıl olabilir sonsuza kadarda olabilir. Forumun iyi üyelerini, sevdiğim üyeleri şöyle bir hatırlatalım:

@BERWAR
@.I.N.И.A.
@Mithat Berhan
@Elektrikci_Hasan
@NoName472
@Elyr
@Sercan1096
@Firehorse MK II
@Motionless IN White
@retiredtechnpt
@KaraKartalw
@kaplumbaga deden
@Mehmet Halis
@200749
@Travis
@FurkanAltun

Başka saymadığım insan kalmıştır illa onlarda kusuruma bakmasın. Haydi kaçtım ben, son 4 mesaja cevap vereceğim 5500'de bırakalım tam olsun değil mi :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı