Forumda Neden Hiç Kız/Bayan Yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emre Efe

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yanlış anlamayın öyle yavşama şeysi olduğumdan falan değil, neden karşı cinsten birileri yok? *-*

Biraz Recep Baltaşın avatarını neden değiştirdiğini soran arkadaş gibi oldu ama. :3

Son düzenleyen: Moderatör:
Prensesler ceza almaya gelemez. Onlar hayatı boyunca el bebek gül bebek yetiştirilir ve beyaz atlı prensi bekler. Buraya gelip ceza mı alsın bir de! Hem bir sorunu varsa etrafında zaten o sorunu çözmek için günde 7 defa onu tavaf eden kulları vardır, bize mi kaldılar!

Bence bu konuda kızların pek ilgisi yok. Siz hiç bilgisayar toplayan bayan gördünüz mü ?

Bence bu konuda kızların pek ilgisi yok. Siz hiç bilgisayar toplayan bayan gördünüz mü ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur abicim sana link :)

Bu çok sert oldu ama açıkcası ben görmedim ama unutmamak gerekir ki ilk bilgisayarı yapan altı programcının altısıda bayandı. Gerçi ikinci dünya savaşı nedeniyle erkek olmadığı için öyle olduğu kanısındayım ama neyse. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur abicim sana link :)

Bunu biliyorum. Bunun dışında bu forumda ve Türk olan bir bayan arıyoruz. Yoksa bunu bende izledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı