Forumda niye Kaspersky dışında antivirüs önerilmiyor?

Araştırmayı pek sevmiyorlar. Forumdaki bazı üyeler kendi araştırma ve deneyimleri sonucu Kaspersky ve MBAM'i destekliyor, diğerleriyse bu üyeleri taklit ediyor.

BitDefender, McAfee, Avast/AVG, ESET, Norton vb. bunların hepsi gayet iyi yazılımlar. Birinin fanboyu olup diğerlerine hater'lık yapmanın lüzumu yok. Kullanın geçin.

Defender'dan şaşmam.
- Gereksiz bildirim ve reklam cikarmiyor.
- Ücretsiz,
- İşinde bayagi iyi. Windows 10 kullandığımdan beri bir sürü korsan oyun indirdim ve hic virüs yemedim.
- Kullanimi pratik.

Defender'dan şaşmam.
- Gereksiz bildirim ve reklam cikarmiyor.
- Ücretsiz,
- İşinde bayagi iyi. Windows 10 kullandığımdan beri bir sürü korsan oyun indirdim ve hic virüs yemedim.
- Kullanimi pratik.
Hocam defenderde sevmediğim özelliklerden birisi bazen virüsleri silmekte yetersiz kalıyor ya da buga giriyor. Forumda çok sayıda zararlı yazılım vakasında gördüm bunu. Bazen silemediği için farklı yazılım kullananlar oluyor ya da buga girenler.

Korsan indirirken açıyorsun, kapıyorsun, açıyorsun, kapıyorsun. Gündelik kullanımda ise Defender, bu kadar basit.

İndir, köşede dursun Defender'den emin değilsen.

Hocam defenderde sevmediğim özelliklerden birisi bazen virüsleri silmekte yetersiz kalıyor ya da buga giriyor. Forumda çok sayıda zararlı yazılım vakasında gördüm bunu. Bazen silemediği için farklı yazılım kullananlar oluyor ya da buga girenler.
Buga girebilir ama virüsü yine engeller. Ben hic yemedim virüs. Buga ilk zamanlar giriyordu. Son üç yıldır falan bir sıkıntı gormedim hic.

Karantinaya alıyor direkt.

Bu soruyu neden herkes Google kullanıyor olarak çevirirseniz hiçbir farkı olmaz. İnsanlar en sorunsuz bulduğu ve stabil gördüğü şeyi seçerler bu son derece normaldir mesela DuckDuckGo birçok açıdan Google ile aynı ama Google bazı konularda daha iyi mesela arama yaparken DuckDuckGo biraz daha fazla hata yapıyor diyelim o zaman neden Google yerine DuckDuckGo kullanalım?

Şaka bir yana Kaspersky kur diyenlerin yarısı AV kullanmıyordur.

Bir de zannersin bilgisayarlarında milyon dolarlık Bitcoin cüzdanı taşıyorlar da onu koruyorlar. Bilgilerini çalsalar en fazla Facebook'taki bayramlaşma mesajlarını okuyacaklar girdikleri triplere bak.

Bir de zannersin bilgisayarlarında milyon dolarlık Bitcoin cüzdanı taşıyorlar da onu koruyorlar. Bilgilerini çalsalar en fazla Facebook'taki bayramlaşma mesajlarını okuyacaklar girdikleri triplere bak.
Steam'de bir sürü oyun var,
Onlarca hesap kayıtlı,
İnsanlar ile mesajların var,
Kredi kartı bilgilerin tarayıcılara kayıtlı.

Geri
Yukarı