Forumda toksik insanların artması

Rapor tuşunu kullansan ifade yasağı verirlerdi.

Katılıyorum. O bahsettiği toksik insan bu konuyu görünce de amacına ulaştığını görüyor, konu sahibi arkadaşın morali bozuluyor. Tam tersine rapor etseydi o toksik arkadaş ceza alırdı ve toksik arkadaşın canı sıkılırdı. 👍 Toksik insanları umursamamaktan başka yapacak bir şey yok, rapor sistemi kullanılmalı ki onların canı sıkılsın.

Katılıyorum. O bahsettiği toksik insan bu konuyu görünce de amacına ulaştığını görüyor, konu sahibi arkadaşın morali bozuluyor. Tam tersine rapor etseydi o toksik arkadaş ceza alırdı ve toksik arkadaşın canı sıkılırdı. 👍 Toksik insanları umursamamaktan başka yapacak bir şey yok, rapor sistemi kullanılmalı ki onların canı sıkılsın.
Kullandım zaten. Ceza verilmiştir büyük ihtimalle.

Sana göre doğru/yanlış olan şey ona göre farklı veya aynı olabilir ama işte bunu karşıdaki anlamıyor, çünkü her yazdığı konuda kendisine beğeni atılsın mümkünse çözüm olarak işaretlensin işte puanım artsın tarzı düşüncelerle konularda toksik toksik beliriyorlar.

Sana göre doğru/yanlış olan şey ona göre farklı veya aynı olabilir ama işte bunu karşıdaki anlamıyor, çünkü her yazdığı konuda kendisine beğeni atılsın mümkünse çözüm olarak işaretlensin işte puanım artsın tarzı düşüncelerle konularda toksik toksik beliriyorlar.
İşte gıcık olduğum şey bu zaten.

Bu sorun cidden canımı sıkmaya başladı. Ne kadar toksik insanlar varsa buraya doluştu. Arkadaşın ismini vermeyeyim ancak bir konuda katılmadığım ve saçma bulduğum için bazı mesajlarına "beğenmedim" attığım bir arkadaş. Bana kin kapıp gereksiz konularda gereksiz mesajlarıma "kahkaha" ve "beğenmedim" atmış Full bildirim kutusu bunlarla doldu. Mesela "bir anda bilinç kaybı yaşadım" konusu var. Orada konu sahibine "nasıl çıktı tahlil sonuçları?" diye sormuşum ve gereksiz yere eskiden yazdığım bu mesaja "kahkaha" atmış. Gerçekten yazık.

Bana da aynısı oldu ismini vermeyeceğim o kişinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı