Forumdaki anime resimli kimseler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Bana katılanlar da var katılmayanlar da. Sana göre utanç verici başkasına göre gayet eğlenceli. Buna ek olarak, katılmayanlar genel olarak anime karakterleri resimlerine sahip kullancılar. Uwu.

Katılmayan ben varım. Resimde anime var mı yok. Senin gibi fotoğraf olanlarda ben nefret ediyorum mesela bir şey diyor muyum demiyorum. Herkes resim koymakla özgür. Resim senin zekanı ölçmez.

Dinle ilgili saçmalıklarda bulunuluyorsa, buna sadece profilinde anime karakteri olanlar değil birçok kişi karşı çıkar. Animelerle ne ilgisi var? Dinci, şeriati destekleyen ve geniş bir bakış açısına sahip olmayan bir şahıs izlenimi verdiniz.

4 sayfa mesaj okudum, arkadaşı neden taktığınızı anlamadım açıkçası. Öyle düşünmek istiyorsa düşünmeye devam edebilir, mesajlarından da sizi takmadığı gayet anlaşıldığını düşünüyorum. Sallasanıza.

IQ seviyesi bir elin parmak sayısını geçmeyecek bir üyenin beyanıdır.

Kimse kusura bakmasın eleştiri ve hakaret farklı şeylerdir. Herkes hakettiğini alır. Kritik yapmayı bilmiyorsanız buraya gelip “Anime profili yapanlar şöyledir, böyledir, asosyaldirler...” gibi desteksiz sallamalar yapmak yerine insan olup etik, ahlak ve iyilik öğrenin. Belki insanları yargılayıp aşağılamayı değil ayrıştırmadan düşüncelerinizi özgürce belirtmeyi öğrenirsiniz. İyi forumlar.

Katılmayan ben varım. Resimde anime var mı yok. Senin gibi fotoğraf olanlarda ben nefret ediyorum mesela bir şey diyor muyum demiyorum. Herkes resim koymakla özgür. Resim senin zekanı ölçmez.
Genel olarak ifadesinin altını çizmek gerekiyormuş. Doğru burası Türk forumları. Verimlilik önerisi istiyorum RGB klavye önerisi geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı