Konu dışı bölümünde kalitenin düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Havalı dendiği zaman hava ile ilgili meslekler söylemesi kalitenin düştüğünün kanıtlıyor maalesef.
Konu dışı denildiği zaman da senin bu yorumların geliyor akla. Bu da zaten pek kaliteli bulunmayan bu kategorinin kalitesinin hepten düştüğünü kanıtlıyor maalesef.

Havalı dendiği zaman hava ile ilgili meslekler söylemesi kalitenin düştüğünün kanıtlıyor maalesef.
Şurada insanlar ne güzel konuşuyor, yani gelip böyle "dikkat çekici" yorumlar yapmanın ne anlamı var gerçekten çözemedim. Kalite ölçütünüzü de öğrenebilirsek "daha kaliteli" bakış açıları deneyebiliriz.

Yani yazmayayım diyorum ama...

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzücü:( Ama havacı olmak veya olmamak ortamın kalitesini ne düşürür ne yükseltir, sadece tutku ve beğeni o kadar.

Sen de mesleğini veya eğitimini paylaş lütfen, biz de bilmek isteriz.

Son düzenleme:
Birdaha yorum yapmadan önce herhangi bir kalite ölçtünüz olursa belirtin ona uygun şeyler diyelim. Hatta yorumu beğenmez iseniz değiştirebiliriz, emrinize amadeyiz kısaca.

Senin de yaptığın işi ve eğitimini duymak isteriz. E düşen kaliteyi yükseltmek lazim değil mi?

Üzücü:( Ama havacı olmak veya olmamak ortamın kalitesini ne düşürür ne yükseltir, sadece tutku ve beğeni o kadar.
Havacı olmak veya olmamak değil mesele. Sıkıntı forumun sırf @painkiller @Jira hava ile ilgili meslek yaptığı içi hem havalı bulup hem havada olması demesi.

Havacı olmak veya olmamak değil mesele. Sıkıntı forumun sırf @painkiller @Jira hava ile ilgili meslek yaptığı içi hem havalı bulup hem havada olması demesi.
Bunu sen söylemeyene kadar anlamamıştım bile. Demek ki bunu biz bile anlamayıp önemsemiyorsak, senin o güzel kafanı bunlara yorup konuyu amacından saptırmana gerek yok.

Konu dışında özgürce fikrimi belirtebilirim diyebilirsin ancak konudan saptığın an mesajın gereksiz kategorisine girer. 3 yıllık üye, en fazla mesaja sahip üyelerden biri olarak bunu bilmen gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı