Konu dışı bölümünde kalitenin düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Sylveon Bu kadar kafaya takılacak bir şey yok, yıllar önce ben de dahil eski yönetim kadrosu avazı çıktığı kadar bağırdı kalite düşüyor şunları şunları yaptırmamak lazım diye. Baktım bu kategorideki konularda olanları yönetim takmıyor, biz de takmayı bıraktık akıntıya verdik kendimizi. Cemaat ile eğleniyoruz işte. :D

@Sylveon Bu kadar kafaya takılacak bir şey yok, yıllar önce ben de dahil eski yönetim kadrosu avazı çıktığı kadar bağırdı kalite düşüyor şunları şunları yaptırmamak lazım diye. Baktım bu kategorideki konularda olanları yönetim takmıyor, biz de takmayı bıraktık akıntıya verdik kendimizi. Cemaat ile eğleniyoruz işte. :D
Yönetim zaten asıl sıkıntı olduğu için onlara bir şey anlatmaya gerek yok o yüzden üyelerin bu konuların saçma olarak görmesi yönetimin ilgisini daha çok çeker diye düşünüyorum.

Takmayayım diyorum yazmadım diye konuya etiketliyorlar 🤣

Forumun ciddiyetinin bozulması en çok beni üzüyor olsa gerek. Bu konuları gördüğüm zaman keyfimin bozulması ayrı mesele.
Her zaman dediğim gibi konu seni sarmıyorsa "next" yap sonrakine geç. Niye canını sıkıyorsun. Açtın konuyu okudun, saçma veya değersiz buldun, kapat geç:) Ne uğraşacaksın yani:) Neler neler okuyorum girdikçe veya ne yanlış yorumlar okuyorum ama hangi biri ile uğraşayım hangi birine kızayım.

Adam kalkmış dünyanın düz olduğunu savunuyor bana geçenlerde, ne anlatayım şimdi ben buna:) Dedim ben de "aynen yani Avusturalya'da insanların yüzünün kıpkırmızı olması gerekiyordu baş aşağı olsalardı haklısın" diye🤣 Sene olmuş 2020 ben mi kurtaracağım o adamı bu saatten sonra🤣

Her zaman dediğim gibi konu seni sarmıyorsa "next" yap sonrakine geç. Niye canını sıkıyorsun. Açtın konuyu okudun, saçma veya değersiz buldun, kapat geç:) Ne uğraşacaksın yani:) Neler neler okuyorum girdikçe veya ne yanlış yorumlar okuyorum ama hangi biri ile uğraşayım hangi birine kızayım.
Ben geçtikçe konular daha çok önüme geldiği için en azından fikrimi belirtip geçiyorum ama bazen cevap yazmak zorunda kalıyorum.

Forumun ciddiyetinin bozulması en çok beni üzüyor olsa gerek. Bu konuları gördüğüm zaman keyfimin bozulması ayrı mesele.
Ben seni anladım, dediğim gibi bazen ben de böyle düşünüyorum. Pandemi sürecinden ötürü bu tarz konulara izin verildiği söylenmişti, o yüzden çok tınlamıyorum.

Ama mesela bir moderatörü kutlamak için açtığım konuya (hoş, mesajım taşınmıştı, ben açmamıştım) "Yönetimin aktif olmayan kullanıcıları moderatör yapma sevdasını da anlayamadım gitti." gibi bir cümle yazmıştın, o da benim keyfimi kaçırmıştı mesela.

Bana yazmadığının da farkındayım, kendimi açıklayayım dedim sadece. Çünkü normalde sevdiğim bir üyesin, şu tarz mesajlarından sonra bozuldum biraz. :/

Ben seni anladım, dediğim gibi bazen ben de böyle düşünüyorum. Pandemi sürecinden ötürü bu tarz konulara izin verildiği söylenmişti, o yüzden çok tınlamıyorum.
Artık yeni normal olduğu için forumunda mı yeni normali olarak saçma sapan konulara izin verilmesi mi gerekiyor?

Ama mesela bir moderatörü kutlamak için açtığım konuya (hoş, mesajım taşınmıştı, ben açmamıştım) "Yönetimin aktif olmayan kullanıcıları moderatör yapma sevdasını da anlayamadım gitti." gibi bir cümle yazmıştın, o da benim keyfimi kaçırmıştı mesela.
Kendi gözlemim ve belirttim.

Artık yeni normal olduğu için forumun da mı yeni normali olarak saçma sapan konulara izin verilmesi mi gerekiyor?
Bu düşünceyi ben de saçma buluyorum ama yapacak bir şey yok. Bana kalsa konu dışı sadece cezalara falan şikayet edilen bir yer olurdu hatta.

Kendi gözlemim ve belirttim.
Ama tatsızdı sonuçta. Doğum günü kutlanan birisinin partisini basıp onu hiç sevmediğini söylesen, hem doğum günü çocuğu hem de arkadaşları kötü hisseder. Orada olan şey de buydu.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı