Konu dışı bölümünde kalitenin düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Painkiller'a oradan bir Paris alır mısınız diye sorarken senin için sordum ben de. Bölgene salalım diye. :D Her şeyi bu kadar takıp ciddiye alma, boşu boşuna stres oluyorsun. Stres sağlığa zararlıdır.
Paris doğru tespit desem yanlış olmaz 😀

Stres olduğum yok hatta yazmadığım zaman daha çok içimde kalıyor.

Artık yeni normal olduğu için forumunda mı yeni normali olarak saçma sapan konulara izin verilmesi mi gerekiyor?
Saçma sapan üyelerin mesajlarına da izin veriliyor, bu da yöneticilerin büyük ayıbı mesela.

Bir kere radarıma girdin, artık seninle hep uğraşırım ben. Gerçi seviyorsun sen :D

Stres olduğum yok hatta yazmadığım zaman daha çok içimde kalıyor.
Seni pek tanımıyorum ama Jira'yı biraz tanıyorum. Aranızdaki sorun ne bilmiyorum ama ortak paydada tanısan seversin aslında. :D

Düzenleme: Üstteki mesajı gördükten sonra fikrimi değiştirdim. Sevmezmişsiniz birbirinizi. :D

Saçma sapan üyelerin mesajlarına da izin veriliyor, bu da yöneticilerin büyük ayıbı mesela.

Bir kere radarıma girdin, artık seninle hep uğraşırım ben. Gerçi seviyorsun sen :D
Mesleğinizi havalı bulmadım diye bu kadar alınmaya gerek yok.

Seni pek tanımıyorum ama Jira'yı biraz tanıyorum. Aranızdaki sorun ne bilmiyorum ama ortak paydada tanısan seversin aslında. :D
3 gün beni sürgünü gönderdiler ve arkamdan bir sürü şey söylenmiş. Ben konu dışına yazılanlar konu dışında kalır gibisinden düşünüyordum ama artık işler değişti.

Aranızdaki sorun ne bilmiyorum ama ortak paydada tanısan seversin aslında. :D
Sevmeyiz, gerek de yok sevmemize. Sevgi anlamlı bir şeydir, herkese karşı gösterilmez. Ama beni imalarıyla sinirlendirmeye devam ettiği sürece aynı şekilde karşılık vermeye devam edeceğim.

3 gün beni sürgünü gönderdiler ve arkamdan bir sürü şey söylenmiş. Ben konu dışına yazılanlar konu dışında kalır gibisinden düşünüyordum ama artık işler değişti.
Sevmeyiz, gerek de yok sevmemize. Ama beni imalarıyla sinirlendirmeye devam ettiği sürece aynı şekilde karşılık vermeye devam edeceğim.

Benim gibi kavga izlemeyi ya da etmeyi sevenler için şikayet edilecek bir durum değil. 🤜🤛

Konunun kilitlenme vakti gelmiş sanki. :)
Yok ya daha gelmemiş. Adını hatırlamıyorum da 3 harf + 1 rakamlı bir arkadaşımızın mesleği bence en havalısı. Oturduğun yerden komplo zırvaları üretiyorsun, çok eğlenceli ve çok havalı bence. Bir şeyi bilmek için öğrenmene gerek yok, salla sallayabildiğin kadar sonra biri çıkıp rezil edince de imzama bak diye kendini anlatan bir cümlenin alıntısını gösterirsin karşıdakini cahillikle suçlayarak. Hep boş işler müdürü olmak istedim, olamadım ama kendisi olmayı başarmış. :D

Not: Kendisi bende engellilerden biri, olması gerektiği gibi... Arada bir denk geliyorum alıntılardan, şimdi kendi çalsın kendi oynasın bunu görünce. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı