Forumdaki Linux fanboyları

Neden, bence gayet mantıklı bir söz. Bilgini paylaşabilir misin lütfen?
Native Linux destekleyen oyunlar Linux üzerinde Windows'dan daha iyi performans gösterebiliyor. Tabii ki Windows'un oyun çeşitliliği daha fazla ancak Linux'da oyun oynanmaz diye bir şey yok. Bal gibi de oynanır. Linux desteği olan oyunlar gün geçtikte artıyor.

15 yıllık sisteme ne kurmayı düşünüyorsun?

ReactOS kurabilir aslında, Windows NT çekirdeğini kullanıyor. Windows 98 görünümü var ama.

Ekran_goruntusu_2021-03-28_21-22-17.png

Bazen cidden fanboyu çıkabiliyor. O durumlarda konudan kaçıp uzaklaşmanızı tavsiye ederim. Ben tartıştım, sonu iyi bitmiyor. Zaten fanboy olacak durumdaki kişilere bazı şeyleri anlatmak zor.

Ancak normal bir şekilde GNU/Linux'u kullanan ve eksilerini bilen tayfayı seviyorum. Linux'un bir eksisini söyleyince sanki vatan hainliği yapmışım gibi üzerime gelinmesinden sıkıldım. O yüzden GNU/Linux kategorisine pek mesaj yazmıyorum artık

Bazen cidden fanboyu çıkabiliyor. O durumlarda konudan kaçıp uzaklaşmanızı tavsiye ederim. Ben tartıştım, sonu iyi bitmiyor. Zaten fanboy olacak durumdaki kişilere bazı şeyleri anlatmak zor.

Ancak normal bir şekilde GNU/Linux'u kullanan ve eksilerini bilen tayfayı seviyorum. Linux'un bir eksisini söyleyince sanki vatan hainliği yapmışım gibi üzerime gelinmesinden sıkıldım. O yüzden GNU/Linux kategorisine pek mesaj yazmıyorum artık
Eskiden ben senin tam tersini düşünüyordum. @Sehrail arkadasimiz Windows kullanıyorum diye, yargıladı beni kendince sonra soğudum zaten. Boylelikle, GNU/Linux kategorisinde olan maceram sona erdi diyebiliriz. :p

Yazın arkadaşım. Ancak bu şekilde öğrenebiliriz. Emekleriniz boşa gitmez. Ayrıca burada emek harcayan size ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı