Forumdan gereksiz ceza yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mertbelder

Centipat
Kullanıcı adım yüzünden ban yemişim yarım saat önce fark ettim. Bakıyorum ismime bir sorun yok. Fake bir isim bile değil, daha sonrasında aklıma mertbelder yerine Mert Belder olarak mı yazmam gerekiyordu diye düşünmeye başladım. Ancak kullanıcı adımı nasıl yazacağıma kadar karışılması bir tık tuhafıma gitti açıkcası. İnternette çoğu yerde ismim bu şekilde yazıyor, ilk defa böylesine denk geldim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-24_172516.png
    resim_2020-11-24_172516.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hatam, üzgünüm. Normal durumda biz bir mesaja sadece bir uyarı verebiliriz. Bir mesajda birden fazla hata bulunuyorsa profilden uyarıda veriyoruz. Bu durumda da karşınıza böyle bir mesaj geliyor.

Şimdi gelelim ceza aldığınız mesaja:
1606229186971.png

Ceza alma sebebiniz nokta olmaması. Ceza dediğime bakmayın uyarı almışsınız :) Çünkü direkt 0 saatlik bir uyarı verdim :)

Bu tür durumlarda konu açmaktan asla çekinmeyiniz :) Her zaman açabilirsiniz.

Cevap yazmanız için konuyu açtım. Konu sahibi dışında yazılan tüm mesajlar silinecektir.

Son düzenleme:
Nokta eksikliği yüzünden yemişsin dese eyvallah derim, konuyu kapatırdım. Orada mertbelder yazınca dedim benim kullanıcı adımda ne var, aksi takdirde yazım hatalarından kaynaklanan şeyler zaten ceza veya uyarı sebebi. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı