Forumu bırakmaya karar verdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Arada bir konulara girip bakarım. Bildiğim bir şeyse yanıt veririm. Herkese görüşürüz.
Açtığım konuya yanıt verilip, karşı yanıt verme fırsatı vermeden kilitlenip, rapor atınca da rapor sistemi yasağı veriliyor. O yüzden forumu artık istemiyorum.
Forum teknoloji açısından çok iyi. Ama forum yerine soru cevap sitesi gibi. Siteye kaydolurken forum bekliyordum. Biliyorsunuz ki forumun temeli tartışmaktır. Ama soruya cevap vermek hariç bir şey yapmamız yasak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(...) Biliyorsunuz ki forumun temeli tartışmaktır ama soruya cevap vermek hariç bir şey yapmamız yasak.
Açıkçası forumu bırakman (Genel olarak "Forumu bırakıyorum" konuları, kişisel algılama kesinlikle.) beni ilgilendirmiyor lâkin doğru denilebilecek bir noktaya değinmişsin. Dikkatimi çekti bu eleştirin.

Arada bir konulara girip bakarım. Bildiğim bir şeyse yanıt veririm. Herkese görüşürüz.
Açtığım konuya yanıt verilip, karşı yanıt verme fırsatı vermeden kilitlenip, rapor atınca da rapor sistemi yasağı veriliyor. O yüzden forumu artık istemiyorum.
Forum teknoloji açısından çok iyi. Ama forum yerine soru cevap sitesi gibi. Siteye kaydolurken forum bekliyordum. Biliyorsunuz ki forumun temeli tartışmaktır. Ama soruya cevap vermek hariç bir şey yapmamız yasak.
Ne yapayım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı