Çözüldü Forumun kalitesi rahatsız edici

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pentium G4560

Kilopat
3 yıldır falan aktif olarak konu açıp cevaplıyorum, hesap oluşturmamın öncesinde de ara ara takip ediyordum bu forumu. Ancak benim bakış açımdan en basiretsiz günlerini yaşıyor forum. Sürekli mantık dışı yorumlara rastlıyorum. Beni çok bağlamamasına rağmen, ben bile forumun bu kitlesinden rahatsız oluyorsam emektarların kemikleri sızlıyor olsa gerek. Neler düşünüyorsunuz?

Çözüm
Ha bir de aşk konuları. Yeter sıkıldım şu aşk konularından. Erkek kullanıcılara söylüyorum bir dişi varlık ciddiyim bu kadar önemli değil.
Aşk konuları için ayrı bir kategori açacağız. İsim önerim Erkekler Soruyor. @Emre C açalım bu kategoriyi herkes mutabık ise. Açılan konuları ana sayfaya çıkarmayabiliriz. Böylece çok daha temiz gözükür. Dileyen de girmez buraya. Konu Dışı da rahatlar.
Raporlayın bu tür tipleri. Format atın diyenlerden en çok ben nefret ediyorum. Çözüme ulaşmaz ise de her zaman bana Twitter'dan yazabilirsiniz.
Raporluyorum, raporlamayı denedim fakat ardı arkası kesilmiyor. Ceza süreleri kısaltıldı, konu dışı (Konu Dışı bölümünden bahsetmiyorum) mesajlara karşı tahammül arttı. Uyarı alan 1 saat sonra gelip aynı şekilde devam ediyor.

@Recep Baltaş
Abi blog yazılarında moderatörler onay vermeden önce yazım hatalarını düzenliyor mu?

Blogda çok müdahale olmayabilir.

@MF Tekrar göreve gelse nasıl olur? Böyle boş konularda görmeyiz. Tabii ki kendisinin kararı da önemli.
Vakti varsa gelsin tabii ki.

Kendi kendini açıklayan kehanet:

Burada insan eğlenebilir, boy konusu açabilir veya troll bir şekilde takılabilir.

Forumun kalitesi rahatsız edici oluşunun nedenin birçok nedeni var.

Dalga değil. Uzun zamandır aklımda olan bir karar. Niye dalga geçeyim kaldı ki?
1638547335065.png

"Erkekler Soruyor" diyince dalga olabilir diye düşündüm hocam :D

Raporluyorum, raporlamayı denedim fakat ardı arkası kesilmiyor. Ceza süreleri kısaltıldı, konu dışı mesajlara karşı tahammül arttı. Uyarı alan 1 saat sonra gelip aynı şekilde devam ediyor.
Bu kısım doğru, ceza süreleri az olduğu için kimse cezayı iplemiyor. Aynı hatayı yapmaya devam ediyor adam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı