Çözüldü Forumun kalitesi rahatsız edici

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pentium G4560

Kilopat
3 yıldır falan aktif olarak konu açıp cevaplıyorum, hesap oluşturmamın öncesinde de ara ara takip ediyordum bu forumu. Ancak benim bakış açımdan en basiretsiz günlerini yaşıyor forum. Sürekli mantık dışı yorumlara rastlıyorum. Beni çok bağlamamasına rağmen, ben bile forumun bu kitlesinden rahatsız oluyorsam emektarların kemikleri sızlıyor olsa gerek. Neler düşünüyorsunuz?

Çözüm
Ha bir de aşk konuları. Yeter sıkıldım şu aşk konularından. Erkek kullanıcılara söylüyorum bir dişi varlık ciddiyim bu kadar önemli değil.
Aşk konuları için ayrı bir kategori açacağız. İsim önerim Erkekler Soruyor. @Emre C açalım bu kategoriyi herkes mutabık ise. Açılan konuları ana sayfaya çıkarmayabiliriz. Böylece çok daha temiz gözükür. Dileyen de girmez buraya. Konu Dışı da rahatlar.
Mantıksız bir öneri yaptın şimdi. Konusuna çözüm arayan kişiyi bir gün banlamak saçma. Eskiden banlıyordunuz diyenler: Eskiden sistem 1 gün altına izin vermiyordu. Para verip 1 saat süreyi kendimiz kodlattık!
Aciliyet gerektiren konularda konu sahibinin kendisine verilen uyarılar 1 saatten başlayabilir belki.

Şikayet her zaman olacak hocam. Eski cezalara uygulanacak mı bu? Uygulanırsa yandık anam...
Eski cezaların toplamına bakılacak yeni uyarı verilirken. Eskiden 5 gereksiz mesaj cezan mı var? 6.'da bir gün uyarı.

1638547660151.png

@Recep Baltaş

Hocam, ben ilk nedenini söyledim. :) Eğer sert davranılsaydı bu hale geleceğini zannetmem.

Buradan devam edelim:

Bu yeni kategoriye açılan konular "Yeni konular ve yeni mesajlar" bölümünde gözükmeyecek, ana sayfada görünmeyecek yani. Konu dışında olduğu gibi atılan mesajlar da mesaj hanesine eklenmeyecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı