Forumun mizah seviyesi çok düşük

İrfantinoo

Femtopat
Forumda özellikle ''Konu Dışı'' kategorisinde açılan konuların altında herkes bir mizah, komiklik peşinde. Bilmiyorum hani, ben gülmüyorum bunları görünce. Mizah seviyeniz çok düşük arkadaşlar. Komik olmuyor ''yeter ulan yeter'' videosu atınca veya da ''süper gülmek çok gülmek ben gülmek ölmek'' atınca hatta ve hatta ''Ğ'' atınca. :(

Mesaj atan kişi(ler) de genellikle tık, şöhret uğruna atıyor.

Belirli kurallar olmasa güzel esprilerin döneceğini düşünüyorum. Kurallar içerisinde düzgün bir şekilde belki de sadece sizin dediğiniz şekillerde yapılabiliyordur.

Forumda özellikle "konu dışı" kategorisinde açılan konuların altında herkes bir mizah, komiklik peşinde. Bilmiyorum hani, ben gülmüyorum bunları görünce. Mizah seviyeniz çok düşük arkadaşlar. Komik olmuyor "yeter ulan yeter" videosu atınca veya da "süper gülmek çok gülmek ben gülmek ölmek" atınca hatta ve hatta "ğ" atınca. :(

Mesaj atan kişi(ler) de genellikle tık, şöhret uğruna atıyor.

Ğ güzel gerisi doğru.

Belirli kurallar olmasa güzel esprilerin döneceğini düşünüyorum. Kurallar içerisinde düzgün bir şekilde belki de sadece sizin dediğiniz şekillerde yapılabiliyordur.
Kural dediğiniz sadece yazım kurallarından ibaret ve ek olarak uygunsuz söylemlerden.

Mizahı kısıtlayan bir şey yok ki burada, ha siz yok küfürlü mizah vs. diyorsanız orasını bilemem.

Herkesin mizah anlayışı farklıdır. Herkes her şeye gülmek zorunda değil. Sana komik gelmeyen, başkasına komik geliyor olabilir, saygı duymak lazım. Bazıları prim amaçlı paylaşıyor ama, doğrudur.

Kural dediğiniz sadece yazım kurallarından ibaret ve ek olarak uygunsuz söylemlerden.

Mizahı kısıtlayan bir şey yok ki burada, ha siz yok küfürlü mizah vs. diyorsanız orasını bilemem.
Kurallar dediğin yazım kurallarından ibaret değildir evlat.
1613388063738.png

Onlarca kural var.

Kurallar dediğin yazım kurallarından ibaret değildir evlat.
Eki Görüntüle 880299
Onlarca kural var.
Evlat? Hmm, peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı