Forza 4 12. olunan yarış nasıl görülür?

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Ben oyuna ilk başladığım da bir yarışa girmiştim. O yarışta 12. olmuştum. Fakat hangi yarış olduğunu unuttum :(. Bunu nasıl öğrenebilirim? Artık iyi arabalarım var 1. olmak istiyorum. Ve bir soru soracağım. Oyunda hile yapıp; 999, 999, 999 milyon para verenler var kendilerine. Ve bazıları etkinlik düzenliyor Win = ınfinite money veya 999.999.999 money falan diye yani kazanana bu parayı veriyorum diye. Bu etkinliğe girersem hatta kazanırsam bana 999, 999, 999 para verirse cidden ben ban yer miyim?

Hile de her zaman risk vardır hocam. Hangi yarış olduğunu daha önce açılmış olan yerlerden bulabilirsiniz.

Hile de her zaman risk vardır hocam. Hangi yarış olduğunu daha önce açılmış olan yerlerden bulabilirsiniz.
Hocam haritadan bak diyorsan sadece tamamlandı yazıyor orada. Ha ben bir de hile yapmak istemedim. Şey dedim hile yapanlar etkinlik düzenliyor, kazanana 9999999 para veriyorlar dedim. Girsem ban yer miyim dedim. Hile açsam demedim yani.

Dediğiniz etkinlik olayı başka bir şey sanırım. Adamın oluşturduğu rotada çok virajlı bir yol seçiyor ama checkpoit koymuyor mesela. Botlar uzun yoldan giderken siz de direkt bitiş çizgisine sürebiliyorsunuz. Win 999,999 olayı anartı olabilir ama dediğim gibi bir sürü yarış var.

Bilemiyorum hocam. Nasıl para veriyorlar fikrim yok. Tamamlanan yarışları kontrol edin. Başka fikrim yok.

Geri
Yukarı