Forza 4 çevrimiçi oynanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
TÜRKİYE
Daha fazla  
30 saat boyunca aynı PC ile çevrimiçi oynayabiliyordum. Sabah uyandım, gireyim dedim böyle bir hata ile karşılaştım ve biraz araştırınca bu kodları komut istemine yazınca düzeliyormuş ama yaptım olmadı. Oyun Steam versiyonu.
Kodlar (CMD yönetici olarak başlatın) 1-) netsh interface teredo set state disable.
2-) netsh interface teredo set state type = default.
3-) netsh interface teredo show state teredo-parameter
4- ) netsh ınt teredo set state enterpriseclient.
5- ) netsh interface teredo set state servername=teredo.remlab.net
6-) netsh interface teredo show state teredo-parameter

resim_2021-03-23_145026.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp "netsh interface Teredo set state disable" komutunu yaz ardından sistemi yeniden başlat. Sistem açıldıktan sonra tekrar komut istemini yönetici olarak çalıştır ve "netsh interface Teredo set state type = default" komutunu yaz. OK yanıtını bekle. Ardından "netsh interface Teredo show state Teredo = Parameter" komutunu yazıp kodun verdiği çıktının ekran görüntüsünü buraya yükle. Eğer server name " win1901.ipv6.microsoft.com." şeklindeyse. "Netsh Int Teredo Set State Enterpriseclient" bu kodu yaz ve "ok." yanıtını bekle. Ardından "netsh interface Teredo set state servername=teredo.remlab.net" bu kodu yaz ve Xbox Live kısmını yeniden dene.
Buradan buldum.

Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp "netsh interface teredo set state disable" komutunu yaz ardından sistemi yeniden başlat. Sistem açıldıktan sonra tekrar komut istemini yönetici olarak çalıştır ve "netsh interface teredo set state type = default" komutunu yaz. Ok yanıtını bekle. Ardından "netsh interface teredo show state teredo = parameter" komutunu yazıp kodun verdiği çıktının ekran görüntüsünü buraya yükle. Eğer server name " win1901.ipv6.microsoft.com." şeklindeyse. "netsh ınt teredo set state enterpriseclient" bu kodu yaz ve "ok." yanıtını bekle. Ardından "netsh interface teredo set state servername=teredo.remlab.net" bu kodu yaz ve Xbox Live kısmını yeniden dene.
Buradan buldum.

Olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı