Forza Horizion 4 Ultimate Edition tüm DLC'lere sahip mi?

Geçmiş olsun. Ama dolandırıcı olsam forumda referanslarım olmaz. 2 kez Fifa 2020 hesabı sattım. Referanslarımı araştırabilirsiniz. Operasyondan artan 60 TL bakiyemi nakite çevirmek için indirimde iken almıştım hesabı. Yeni hesap açtım ve eğer alacaksanız e-posta ile beraber teslim edeceğim. Hesapta satın alma geçmişi bulunmadığından (Forzayı gift PES'i kod olarak ekledim hesaba) satış sonrası herhangi bir şekilde geri almam yani dolandırma ihtimali bulunmuyor.
Sözüm meclisten disari, yani alınma ama dolandirici olan adam ben dolandiriciyim demez zaten.

Sözüm meclisten disari, yani alınma ama dolandirici olan adam ben dolandiriciyim demez zaten.
Hocam dolandırıcı olsam satış referansım olmaz. Referanslarımı ekleyeyim:

Geçmiş olsun. Ama dolandırıcı olsam forumda referanslarım olmaz. 2 kez Fifa 2020 hesabı sattım. Referanslarımı araştırabilirsiniz. Operasyondan artan 60 TL bakiyemi nakite çevirmek için indirimde iken almıştım hesabı. (karttan 20 TL civarı nakit ödedim) Yeni hesap açtım ve eğer alacaksanız e-posta ile beraber teslim edeceğim. Hesapta satın alma geçmişi bulunmadığından (Forzayı gift PES'i kod olarak ekledim hesaba) satış sonrası herhangi bir şekilde geri almam yani dolandırma ihtimali bulunmuyor.
Yok dostum kendi hesabım varken başkalarını ne yapam.

Yok dostum kendi hesabım varken başkalarını ne yapam.
Siz bilirsiniz hocam. Ben teklifimi yaptım. İkinci el yasağım bittiğinde konu açıp rahatça satarım zaten.

Hot Wheels, FH3'de değil miydi?
IMG_20210513_101620.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı