Forza Horizion 4 Ultimate Edition tüm DLC'lere sahip mi?

Soldaki Standart, ortadaki Deluxe, sağdaki ise Ultimate Edition sürümleri.
Ultimate edition'da fark olarak gelecek tüm DLC'leri de ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.
Forumdan biri böyle yazmış.

Bende FH4 Ultimate Edition hesabı var. İçinde PES 2021 Bayern Münih Edition da var. Fiyat 90 TL düşünür müsünüz? (ilk e-postası ile birlikte teslim edeceğim) (PES ve Forzaya hiç girilmedi. Oyun içi kullanıcı adı oluşturma var ise oyundaki kullanıcı adınızı siz oluşturacaksınız.)

Hot Wheels hariç her şey var Ultimate sürümde.

Bende FH4 Ultimate Edition hesabı var. İçinde PES 2021 Bayern Münih Edition da var. Fiyat 90 TL düşünür müsünüz? (ilk e-postası ile birlikte teslim edeceğim) (PES ve Forzaya hiç girilmedi. Oyun içi kullanıcı adı oluşturma var ise oyundaki kullanıcı adınızı siz oluşturacaksınız.)
Hesap alımı ile ilgilenmiyorum.
Bir defa aldım ve dolandırıldım zaten güvenmiyorum o tür şeylere.

Hesap alımı ile ilgilenmiyorum.
Bir defa aldım ve dolandırıldım zaten güvenmiyorum o tür şeylere.
Geçmiş olsun. Ama dolandırıcı olsam forumda referanslarım olmaz. 2 kez Fifa 2020 hesabı sattım. Referanslarımı araştırabilirsiniz. Operasyondan artan 60 TL bakiyemi nakite çevirmek için indirimde iken almıştım hesabı. (karttan 20 TL civarı nakit ödedim) Yeni hesap açtım ve eğer alacaksanız e-posta ile beraber teslim edeceğim. Hesapta satın alma geçmişi bulunmadığından (Forzayı gift PES'i kod olarak ekledim hesaba) satış sonrası herhangi bir şekilde geri almam yani dolandırma ihtimali bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı