Forza Horizon 2, 3 ve 5 karşılaştırması

166770

Kilopat
Makaleler
5
Evet, en iyi 2 Forza serisi 5'e karşı karşılaştırılmış. Ses konusunda, siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bulabildiğim diğer kıyaslama, grafik videolarını atarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense FH5'in havası bana NFS'yi anımsatıyor. 5'e şu anlık çok sıcak bakmıyorum. 4'ün haritasını beğenmesem de hala 4 favorim.

Hocam açıkçası bende 5'e çok sıcak bakmıyorum. Ama oynamadan da kesin bir bir şey demek istemiyorum.
Modern oyun her zaman iyidir ama Horizon 4'ün ses kalitesi hepsinden daha iyi.
Hocam 4'ü mü sesini beğendiniz ? Normalde ses dendiği zaman ilk akla gelen 2 ve 3 oluyordu.
FH3'teki ekosistemi beğenmemiştim, FH4'teki daha iyiydi, ama FH3'teki sistem 5. oyuna getirilmiş yine, bence mevsimler daha güzeldi. Hele sonbahar...
4 mevsim bazıları için çok sıkıntıydı. Mesela adam kışı sevmiyordu, 1 hafta oyuna girmiyordu.

Modern oyun her zaman iyidir ama Horizon 4'ün ses kalitesi hepsinden daha iyi.
Bugün FH4 sesini beğenen yarın her şeyi oynar.

Aralarından en iyisi 2 fakat oynasam 5'i oynarım. Tabii hiçbiri bana hitap etmiyor, en iyisi SimRacing.

Aralarından en iyisi 2 fakat oynasam 5'i oynarım. Tabii hiçbiri bana hitap etmiyor, en iyisi simracing.

Hocam bence de 4'de çoğu arabanın sesi aynıydı. Hele V12 sesi çok gıcıktı, aynı zamanda Lamborghini Huracan'da traktör sesi vardı.

Forza Horizon 3 hariç tüm Forza'ları oynadım. Tabii ki en iyisi FH4 ama ses olarak FH2 çok daha güzel. FH 1 ve FH2'yi Xbox 360 üzerinden oynamıştım.

Aralarından en iyisi 2 fakat oynasam 5'i oynarım. Tabii hiçbiri bana hitap etmiyor, en iyisi SimRacing.
Cidden bu sesi 5'de bekliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı