Forza Horizon 3 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller.

Forza Horizon 3 oynamak için indirdim fakat oyunu açınca bu kod karşıma çıktı. İnternetteki rehberde @Recep Baltaş'ın gösterimi ile Process Monitor hata raporunu aldım fakat hangi DLL dosyalarını nereye atmam gerektiğini bilmiyorum ve bu konuda yardım istiyorum.

Rapor linki: Logfile.PML

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba, oyun korsan olarak görünmekte ve elle DLL attınız sanırım ya da kullandığınız korsan sıkıntılı bir korsan. Oyunu satın alabiliyorsanız satın almanızı öneririm, yoksa da ne yazık ki size destek verebileceğimiz bir durum söz konusu değil. Anlayışınız için teşekkürler. :)

Merhaba, oyun korsan olarak görünmekte ve elle DLL attınız sanırım ya da kullandığınız korsan sıkıntılı bir korsan. Oyunu satın alabiliyorsanız satın almanızı öneririm, yoksa da ne yazık ki size destek verebileceğimiz bir durum söz konusu değil. Anlayışınız için teşekkürler. :)

Peki oyunu nereden satın alabilirim? Oyunu dijital platformlarda bulamadım.

Peki oyunu nereden satın alabilirim? Oyunu dijital platformlarda bulamadım.

Durmaplay vb. sitelerde artık satışı olmadığı için biraz pahalı olsa da bulunuyor. Yine de dediğim gibi, korsanınız da sorunlu gibi. Elle DLL atılmış görünmekte ek olarak.

DurmaPlay vb. sitelerde artık satışı olmadığı için biraz pahalı olsa da bulunuyor. Yine de dediğim gibi, korsanınız da sorunlu gibi. Elle DLL atılmış görünmekte ek olarak.

Oyun açılırken hata veriyordu ....... DLL dosyası eksik diye ben de internetten aynı isimdeki dosyaları bulup indirdim sonucunda böyle bir hataya vardım.

Aşağıdaki iki DLL'i de elle siz attınız değil mi? Öyleyse ikisini de silin ve sonrasında aşağıdaki DirectX aracını indirip kurun.

Kod:
C:\Windows\System32\XAudio2_9.dll
D:\oyun klasorleri\Forza Horizon 3\vccorlib140_app.dll

Aşağıdaki iki DLL'i de elle siz attınız değil mi? Öyleyse ikisini de silin ve sonrasında aşağıdaki DirectX aracını indirip kurun.

Kod:
C:\Windows\System32\XAudio2_9.dll
D:\oyun klasorleri\Forza Horizon 3\vccorlib140_app.dll

Vccorlib140'ı ben attım fakat diğerini ben atmadım. Oyunun kurulumu sırasında DirectX güncelliyordu o sırada gelmiş olabilir.

Geri
Yukarı