Forza Horizon 3 vs Forza Horizon 4

Hangisi sizce ?

• Forza Horizon 3

Oy: 10 29,4%
  • Forza Horizon 4

Oy: 24 70,6%

• Oy verenlerin toplamı
    34

166770

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar 2 oyunu da deneyimledim. Ben atmosfer ve sadeliği için FH3'ü daha çok sevdim. Sizin düşünceniz nedir? Artı ve eksi şeklinde yazar iseniz daha açıklayıcı olur. Ben başlıyorum🙂
Artılar: Harita benim gözüme daha güzel gözüktü. Havaalanı, o masmavi gökyüzü ve beyaz pofuduk bulutlar. Daha birçok örnek var🙂
Eksiler: Optimizasyon özürlüsü. RX 550 ekran kartı var. FH4'de 1080P Ultra ayar 30 FPS veriyor. FH3'de ise 1080P Very Low'da 50 FPS veriyor.
Arabalar biraz az ama saçma sapan modeller yok.
Oyunun biraz eski olması ve satıştan kalkacak olması🙁 Ama sorun değil oyuna sahip olanlar oyunu hala indirebilecek ve oynayabilecek😂

Forza Horizon 4 oyununa gelecek olur isem şu şekilde.
Artılar: Daha güncel ve daha fazla oyuncu var.
Araba bol. Ama bazıları gereksiz cidden.
Tünel sesi en önemlisi😍
Optimizasyon sağlam.
Eksiler: Harita gözüme pek güzel gözükmedi.
Battle Royale gibi saçma sapan bir mod getirmişler. Oyundan soğudum resmen😡 Yok efendim Dron'dan Skyline R32 düşüyor. Yok çayır çimen geç bölgeye ulaş. Biraz gıcık kaptım yani.
Bunlar kendi şahsi düşüncem. 2 oyun zevk meselesi. Lütfen saygı çerçevesi için de 2 oyunu da eleştirelim🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle değerlendirmeniz için teşekkürler. Ben de iki oyunu deneyimleme fırsatı buldum. FH3'ün optimizasyonu sıkıntılıydı evet ama görüntü yumuşaklığı ve atmosfer bence daha güzeldi. Aynı şekilde haritası da FH4'e göre biraz daha küçük olmasına rağmen coğrafi şekilleri bakımından daha güzel olduğu kanısındayım. Araba çeşitliliği tabiki FH4'de daha iyi ve sürekli güncelleniyor. Ama FH3'de bulunan Range Rover Vogue ve Rolls Royce Wraith,Ghost ve Tesla Model S gibi araçların FH4'de bulunmaması beni üzüyor çünkü en sık kullandığım araçlardı. FH4'de battle royal modunun olması bence güzel bir şey oyuna çeşitlilik katıyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar, iyi sosyaller.

Merhaba, öncelikle değerlendirmeniz için teşekkürler. Ben de iki oyunu deneyimleme fırsatı buldum. FH3'ün optimizasyonu sıkıntılıydı evet ama görüntü yumuşaklığı ve atmosfer bence daha güzeldi. Aynı şekilde haritası da FH4'e göre biraz daha küçük olmasına rağmen coğrafi şekilleri bakımından daha güzel olduğu kanısındayım. Araba çeşitliliği tabii ki FH4'de daha iyi ve sürekli güncelleniyor. Ama FH3'de bulunan range rover vogue ve rolls royce Wraith, Ghost ve Tesla model s gibi araçların FH4'de bulunmaması beni üzüyor çünkü en sık kullandığım araçlardı. FH4'de Battle royal modunun olması bence güzel bir şey oyuna çeşitlilik katıyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar, iyi sosyaller.

Ben de sizinle aynı düşünüyorum hocam. Atmosfer olarak FH3 daha iyi geliyor bana.

Benim gözümde Forza Horizon serisi kadar zevk veren başka hiçbir yarış oyunu yok. Kendi içlerinde karşılaştırırsak bana göre ikisi de aynı :D Uzun süre önce oynadığım için unuttuğum farklar olabilir.

Benim gözümde Forza Horizon serisi kadar zevk veren başka hiçbir yarış oyunu yok. Kendi içlerinde karşılaştırırsak bana göre ikisi de aynı :D uzun süre önce oynadığım için unuttuğum farklar olabilir.

Aynen öyle hocam. Forza gördükten ve oynadıktan sonra NFS'nin arabalar ile ilgili yakından uzaktan alakası olmadığını anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı