Forza Horizon 3 vs Forza Horizon 4

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, bu iki oyun arasındaki farklılıklar nelerdir? Sizce hangisini almalıyım? Bilgisayar özelliklerimden dolayı korkuyorum biraz Forza Horizon 4 almaya. Ayrıca PC'de oynıyacağım bu iki oyunuda.

Merhaba, bu iki oyun arasındaki farklılıklar nelerdir? Sizce hangisini almalıyım? Bilgisayar özelliklerimden dolayı korkuyorum biraz Forza Horizon 4 almaya. Ayrıca PC'de oynıyacağım bu iki oyunuda.
Forza horizon 4, Forza horizon 3'den daha iyi bir optimizasyona sahip. Bu yüzden bu 2 oyundan Forza horizon 4 öneririm fakat GT 710 ekran kartıyla maalesef 720p en düşükte bile hiç akıcı olmayan bir performans alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk önce soru şeklin karşılaştırma ama konu şeklin farklı soru bu yanlış. Her iki oyun için de sistemin 720,1080p kalitesinde rahatça oynatacak kadar güçlü değil.

Forza Horizon 4'ü sanırım 6 liraya 1 haftalık deneme süresi gibi birşey kiralayabiliyorsun. İndir dene.

Forza horizon 3 veya forza motosport alabilirsin ama motosportu crack al steamda yok
Forza horizon 3 veya forza motosport alabilirsin ama motosportu crack al steamda yok
gt 710 u buoyunlar kaldırır araba yarışı olarak

Merhaba. Forza Horizon 3, grafik anlamında daha iyi, özellikle çevre detayları Horizon 3'de daha detaylı durumda. Horizon 4'ün optimizesi evet daha tatmin edici ancak bunun en önemli nedenlerinden biri de Horizon 4'de çevre detaylarından kısılmış olması. Araç sayısı olarak Horizon 4 daha çeşitli. Aralarında yaklaşık 200 araç fark var. Ek olarak Horizon 3'ü resmi olarak satın almak artık zor ve pahalı çünkü oyunun Microsoft Store üzerinde satışı durduruldu. Satan platformlar da artık bulması zor olduğu için tuzlu fiyata satıyor.

Geri
Yukarı