Forza Horizon 4 %100 Save Yapmak

• Konuyu başlatan rico
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B

rico

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sınavlardan önce kullandığım Microsoft hesabımı bulamıyorum, o yüzden yeni bir tane aldım. 0'dan kasmak yerine, sadece Single Player'da kullanabileceğim, bakın hile demiyorum özellikle save diyorum var mıdır? Online'dan banlansam da olur umrumda değil pek.

C:\Users\(KULLANICI adınız) \AppData\Local\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\LocalSb3d8bbwe\LocalSt

Bu dosya konumundan %100 Save bulup atınız ama Online girmeye kalkışırsanız el sallar size Microsoft.

Anlatcak mısınız hocam nasıl yapılıyor. Ban yesem single devam edebilirim zaten değil mi?
@Merthella anlatmis. Dedikleri gibi %100 save dosyasini bulun ilgili bolume atin.
Ben onceden girmistim online olarak bir sikinti olmamisti. Ama simdi kullanici lisans sozlesmeleri falan degisti ise ban yiyebilirsin.

@Merthella anlatmis. Dedikleri gibi %100 save dosyasini bulun ilgili bolume atin.
Ben onceden girmistim online olarak bir sikinti olmamisti. Ama simdi kullanici lisans sozlesmeleri falan degisti ise ban yiyebilirsin.
Peki hocam son sorum, online'dan ban yersem offline devam edebiliyor muyum?

Xbox hesabınızda tüm Save'niz bulunmaktadır onu hatırlıyorsanız devam edebilirsiniz. Ama onu da hatırlamıyorsanız yapacak bir şey yok sıfırdan kasacaksınız.

Forza'da crack ile oynarken veren zevki vermiyor hatta oyuna bile girmiyorum artık o denli sıkıcı. The Crew 2 onun açığını kapatıyor. :D

Yok. Denendi onaylandı.

@Ek01000 ile denedik hatta. :D
Denedim olmadı. Sonrasında biraz araştırdım ve oldu. 999.999.999 para ve bütün arabalar açık oldu. Hatta konuya da yazdım ama size bildirim gelmemiş.

Bu videoda herşey gayet net anlatılmış. İngilizce'niz yetersiz ise 1-2 yarış yaptıktan sonra videodaki dosyayı adamın videoda gösterdiği yere atınca sorun çözülüyor. Sadece ban yeme konusunu bilmiyorum. Deneye deneye öğreneceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı