Forza Horizon 4 46 TL!

FH4 alınmaz FH5 çıkacak diyenlere bakmayın derim. Mis gibi grafikleri var FH4' ün. Zaten FH5' in fiyatı 150-200 TL' den aşağı olmaz büyük ihtimalle

FH4 alınmaz FH5 çıkacak diyenlere bakmayın derim. Mis gibi grafikleri var FH4'ün. Zaten FH5'in fiyatı 150-200 TL'den aşağı olmaz büyük ihtimalle
150-200'e bulursan öp de başına koy 5'i. Bir de düz sürüm alınmaz tabi. İyi arabalar alana kadar FH5 çıkar.

150-200'e bulursan öp de başına koy 5'i. Bir de düz sürüm alınmaz tabi. İyi arabalar alana kadar FH5 çıkar.
Bence düz sürüm alınabilir, para kasmak şu dönemde çok kolay FH4'te, Forzathon marketine 15-16 milyon eden arabalar geliyor, sezonluk etkinliklerde ciddi paralara satabileceğin arabalar oluyor, örneğin sezonluk etkinliklerde bu hafta Koenigsegg Jesko var, araba 15-16 milyon krediye satılıyor. Etkinliği bitirmeniz 20-30 dakikadan fazla sürmez. Ayrıca oyunda pahalı olan daha iyidir mantığı olmadığı için ucuz arabalar bile çok iyi performans sergileyebiliyor.

Tak diye 15-16 milyon düşüyorsa o zaman tamam. Ama Fortune Island falan da güzel harita. Zaten çok fark yok. Almışken Ultimate alınır bence.
Forza Horizon 5 çıkacağı için birkaç aydır para konusunda oyunculara çok nazik davranıyorlar, para kazanmanın tonla yolu var artık, sahne geçişinde de mesela 8-10 milyon paraya satılabilen arabaları bedavaya alabiliyorsunuz, sahne geçiş hakkı kazanmak da oldukça kolay. Forza Horizon 5 oynamayı düşünen birisi için Horizon 4 standart sürüm yeterli olur bence.

Oyunda vakit geçirmek isteyenler için düz sürüm alınabilir. Bütün arabaları açınca oyun bir yerden sonra sıkmaya başlıyor. Hedefe ulaştım psikolojisi oluyor çünkü.
Bende 120 milyon kredi var, istediğim arabayı alabiliyorum ancak online yarışlarda güzel vakitler geçiriyorum ve hala oynuyorum, klanlarda bulunmayı seviyorsanız klan yarışları falan yapılıyor, bu şekilde biraz daha ciddi oynayabilirsiniz oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı