Forza Horizon 4-5 araba eksikliği

Quadranil1

Decipat
Makaleler
6
Konu bir soru veya sorun üstüne açılmamıştır amaç sadece sohbet.

Bütün FH oyunlarında araba eksikliği var örneğin Audi a8, BMW 5.20, 7.30, Passat gibi arabaların hiçbiri yok.
Bence genel olarak sedan, C, D, e segmentlerinde eksiklik var örneğin ben oyunda corolla, focus sedan, SuperB gibi arabaları da oyunda görmek isterdim ancak nedense getirmiyorlar.

Oyun bunun hakkında bir açıklama vs. yaptı mı veya bunun hakkında bir bilgi var mı neden böyle arabalar yok veya gelecekte eklenecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arabalar neden gelsin? Forza gibi oyunlar ikonik ve motorsporlarında geçmişi olan modelleri bizlere sunuyor. Örneğin homolog araçlar normale çevirildiği ve bir örneğini günümüzde asla göremediğimiz halde Volvo 242 EVO gibi modeller var bu oyunda. Standart kullanıcıların ilgilendiği modeller araba tutkunlarının fazla ilgi alanında değil ve gidip SuperB'ye swap yapmak bariz saçma durur.

Bu arabalar neden gelsin? Forza gibi oyunlar ikonik ve motorsporlarında geçmişi olan modelleri bizlere sunuyor. Örneğin homolog araçlar normale çevirildiği ve bir örneğini günümüzde asla göremediğimiz halde Volvo 242 EVO gibi modeller var bu oyunda. Standart kullanıcıların ilgilendiği modeller araba tutkunlarının fazla ilgi alanında değil ve gidip SuperB'ye swap yapmak bariz saçma durur.
Bence çok az seçenek var yine diğer oyunlara göre fazla ama Audi modellerinde RS harici hiç bir model yok, örneğin ben oyunda A8 olsa diğer Audi modellerinin yüzüne bile bakmam sadece onu kullanırım.

Bence çok az seçenek var yine diğer oyunlara göre fazla ama Audi modellerinde RS harici hiçbir model yok, örneğin ben oyunda A8 olsa diğer Audi modellerinin yüzüne bile bakmam sadece onu kullanırım.

Hocam bu işin sencesi ancak petrolhead insanların geneli bunu düşünmüyor. Zaten oyunun amacı performansı ve sürüş dinamikleri ile bu insanların gönlünde taht kurmuş modeller. Bana kalsa bende Mercedes S isterim ama oyunun amacı bu değil. Ayrıyeten oyunda yüzlerce model var hiçbir araba oyununda görmediğimiz bir sayı.

Hocam bu işin sencesi ancak petrolhead insanların geneli bunu düşünmüyor. Zaten oyunun amacı performansı ve sürüş dinamikleri ile bu insanların gönlünde taht kurmuş modeller. Bana kalsa bende Mercedes S isterim ama oyunun amacı bu değil. Ayrıyeten oyunda yüzlerce model var hiçbir araba oyununda görmediğimiz bir sayı.
Bende diyorum hocam diğer oyunlara oranla daha fazla araba barındırıyor ama 500 araba varsa 480'i benim ilgimi çekmiyor benim şuan sürerken zevk aldığım toplasan 10 araba vardır.
Madem düşük segmentli arabalar gelmedi en azından A8, Mercedes S class gibi arabalar gelsin.

Bende istiyorum gerçekçi arabalar olsun müzik açıp gezelim gerçek sürüyormuş hissi yaşayalım ama oyunda genel olarak çatapatlı arabalar ve yarış arabaları var bence büyük bir eksik.

Bende istiyorum gerçekçi arabalar olsun müzik açıp gezelim gerçek sürüyormuş hissi yaşayalım ama oyunda genel olarak çatapatlı arabalar ve yarış arabaları var bence büyük bir eksik.
Mesela ben sırf daha gerçekçi olsun diye arabaları modifiye etmiyorum edersem de mesela alıyorum 750'lik bir BMW onu 800 yapıyorum ama 850'nin üstünde neredeyse hiç arabam yok hatta 185 tane arabamın neredeyse 150'si modifiyesizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı