Forza Horizon 4/5 masaüstülük ekran görüntüleri

Ayın 2 ve 6'sında oyuna eklenecek olan Audi modelleri de baya güzel görünüyor.
Evet. Hem de ABT kitleriyle gelecek onlar sanırım. :D Forza LetsGo yada Monthly yayınlarından birinde göstermişlerdi galiba.

Evet. Hem de ABT kitleriyle gelecek onlar sanırım. :D Forza LetsGo yada Monthly yayınlarından birinde göstermişlerdi galiba.
Hocam bir şey soracağım oyunda güzel bir direksiyon ve analog göstergesi olan araba önerebilir misiniz?
Hızlı olmasına gerek yok ben zaten 750-800 üstü araba kullanmıyorum.

Hocam bir şey soracağım oyunda güzel bir direksiyon ve analog göstergesi olan araba önerebilir misiniz?
Hızlı olmasına gerek yok ben zaten 750-800 üstü araba kullanmıyorum.
Ben de o kafadayım. Aşırı hızlı araçlar keyif vermiyor. Genelde 67-90 yılları arası araçları kullanıyorum zaten. Kokpit ve göstergeleri öyle aklımda kalan pek yok, ama en son Buick GNX kullandım onunki fena değildi. Hoş retro bi havası var :D

Edit: 90-2000 dönemi önden çekiş japonlar da keyifli oluyor. Integra favorilerimden :)

Porsche 911 GT3
Ekran Görüntüsü (82).png

Tüm fotoğraflar harika ama şu Forza ailesinde farları bu kadar kötü mercek kalitesinde yapıyorlar halen. Dış modellemede çözünürlüğü abartıp balatadaki çatlaklara kadar detaylı yapıyorlar ama farlar hepsi basit daireden oluşuyor.

Geri
Yukarı