Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

YunusLatifTuna

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060Ti 16 GB / Ryzen 7 5700x / 16 GB 3000 MHz DDR4 / MSİ MAG B550 Tomahawk / Aorus Waterforce 240mm / 550w 80+ Bronze Corsair / Corsair Carbide Spec-05
Arkadaşlar merhaba. Önceden Forza Horizon 4'ü uzun bir süre oynamıştım ancak bilgisayarımın SSD'si yanınca yeni SSD almak zorunda kaldım. Arkadaşımla anlaşıp oyunu indirdik ancak herhangi bir şekilde oyuna giriş yaparken yükleme biteceği sırada donuyor ekran ve gri oluyor sonrasında oyundan atıyor. Forza fix 2.0, OBS kaldırma, Vanguard kapatma gibi şeyleri çok denedim ancak hala açılmıyor oyun. Ayarları sıfırladığımda oyunu açıyor ancak bu seferde görüntü kalitesi orta ayarda oluyor ve bilgisayarım ekstrem ayarlarda kasmadan oynatacak bir bilgisayar. Ayarları yükseltince yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Yardım eder misiniz lütfen?

Arkadaşlar merhaba. Önceden Forza Horizon 4'ü uzun bir süre oynamıştım ancak bilgisayarımın SSD'si yanınca yeni SSD almak zorunda kaldım. Arkadaşımla anlaşıp oyunu indirdik ancak herhangi bir şekilde oyuna giriş yaparken yükleme biteceği sırada donuyor ekran ve gri oluyor sonrasında oyundan atıyor. Forza fix 2.0, OBS kaldırma, Vanguard kapatma gibi şeyleri çok denedim ancak hala açılmıyor oyun. Ayarları sıfırladığımda oyunu açıyor ancak bu seferde görüntü kalitesi orta ayarda oluyor ve bilgisayarım ekstrem ayarlarda kasmadan oynatacak bir bilgisayar. Ayarları yükseltince yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Yardım eder misiniz lütfen?
Ekran kartı sürücünüz güncel mi?

Ekran kartı sürücünüz güncel mi?
Nereden satın almıştınız? Steam ise bir çözüm biliyorum ama işe yaramayabilir.
Sürücüler güncel mi?
Ekran kartı sürücüm dahil tüm sürücülerim güncel. Ama yinede hangi sürücülerimin güncel olması gerektiğini belirtirseniz tekrardan kontrol ederim. Oyunu Steam'den değil, Xbox Gamepass'ten aldım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-10_140535.png
    resim_2021-04-10_140535.png
    23 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı