Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

samzeren

Decapat
Arkadaşlar dün Xbox Gamepass aldım ve direk Forza Horizon 4'ü indirdim. Bugün ise oyuna girmeye çalıştığımda "yükleniyor, lütfen bekleyin" kısmında takılı kaldım. Yarım saat bekledim ve olmadı. Forumlardaki olabilecek her şeyi denedim hiçbir fayda etmedi. Her şeyim güncel. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'da uygulamalar bölümünden Forza Horizon'u tamamen sıfırla.

Merhaba ben Forza Horizon 4'te kullanıcı adımı degiştirdim daha sonrasında oyuna girmedi başlangıctaki görüntü geliyor 10 saniye sonra kendi kendine kapanıyordu.

Daha sonra programlar kısmından oyunu sıfırladım tekrar yükledim 75GB'lik yüklemeyi yapıyor son kısımda yuklenemedi diyor daha sonra tekrar dene dedigimde de hiçbir şey yapmıyor yuklemıyor 2 kere bu şekilde oldu yuklemedi bunun bir çözümü var mıdır hata kodu olarak da Kod: 0x80073CF6 bu kodu veriyor

Arkadaşlar dün Xbox Gamepass aldım ve direk Forza Horizon 4'ü indirdim. Bugün ise oyuna girmeye çalıştığımda "yükleniyor, lütfen bekleyin" kısmında takılı kaldım. Yarım saat bekledim ve olmadı. Forumlardaki olabilecek her şeyi denedim hiçbir fayda etmedi. Her şeyim güncel. Yardım edebilecek var mı?
Arkadasım selam;
Bende de aynı sıkıntı var antivirüsü devre dışı bırakınca girebiliyorsun. Sen bunun dısında bir çözüme ulastın mı peki konunun acılmasının uzerınden 2 ay gecmıs neredeyse :)

Yeni konular

Geri
Yukarı