Forza Horizon 4 ağ teşhisi hatası

İşletim sistemi
Windows 11

LordOfTheRoad

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
intel i5 10300H
Merhaba;
Forza Horizon 4'te aldığım bir hata üzerine bu konuyu oluşturuyorum diğer açılan konuları denedim fakat işe yaramadı.
Port yönlendirdim, CMD komutlarını kullandım, birkaç tane servis kapalıydı onları açmadan önce ekteki fotoğrafta başarılı 15 konum yazıyor. Servisleri açmadan önce orası başarısızdı şimdi ise başarılı ama sonuç aynı. Steam sürümü ve oyunum orijinal.

1642248094025.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır. Durumdan haberdar et. Bunu da dene ayrıca:

Bakarım abim sağ ol.

1657175276188.png

@Recep Baltaş abi şimdide bu hatayı verdi bu sefer başarılı olan bi konum yok

1657175345608.png

1657176085510.png

1657176112144.png

Aynı hata farklı şekillerde gösteriliyor.

Son düzenleme:
Hesapta ban yok değil mi? Bir de multiplayer için sanırım biraz oynamak gerekiyor?

Bir de ESET'i kaldırıp ya da kapatıp dener misin?

Kendime not: https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360025342973-IPsec-error-message

Hesapta ban yok Forza 5'i de aldım onlinea sorunsuz giriyor. Galiba 4 ile vedalaşacağım ama ESET'i silip de deneyeceğim abi.

Abi denedim yine olmadı. Forza 5'te de Online bağlanmadı. Az önce Xbox uygulaması kapalıydı uygulamayı açınca sorunsuz girdi ama 4 için bu durum geçerli değil. Nasip değilmiş demek zorundayım. Bu konuyu da kapatabiliriz artık Forza 4'ü sildim zaten olmuyorsa olmuyor yapacak bir şey yok.

Sorun devam ediyorsa müsait olduğunda bağlanıp bakayım. Geçen bir arkadaşta sorun modem içindeki güvenlik duvarı ayarını high yapması idi bir başka oyunda.

Vallahi abi 5 ile gayet mutluyum hiç 4 ile uğraşıp moral bozmak istemiyorum. Yine de sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı